Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velkolepé odhalení Katy Perry: Zpěvačka je těhotná, z Orlanda Blooma bude tatínek

Velkolepé odhalení Katy Perry: Zpěvačka je těhotná, z Orlanda Blooma bude tatínek
Zdroj: youtube
+ Dalších 8 fotografií
Překvapení
Populární zpěvačka Katy Perry (35) v novém videoklipu odhalila, že je těhotná. Už když na jejím profilu vyšla ukázka, fanoušci začali spekulovat, že má větší bříško. Poté, co videoklip k nové písni vyšel v plné verzi, bylo jasno. Miminko čeká se snoubencem Orlandem Bloomem (43).

Oblíbená zpěvačka Katy Perry dnes překvapila všechny své fanoušky. Před pár hodinami vydala na YouTube videoklip k nové písni "Never Worn White", kde vyznává lásku svému milovanému snoubenci Orlandu Bloomovi Což ovšem není ta nejzajímavější věc.

Velkolepé oznámení

Katy Perry s uvedením nového videoklipu nepřevedla jen svůj skvostný hlas, ale odhalila mnohem více. Na konci videoklipu totiž ukázala krásně zakulacené těhotenské bříško. V kolikátém měsíci je, není jasné, ale později v livestreamu uvedla, že rodit by měla v létě.

Také se nechala slyšet, že žádné tajemství ještě nemusela držet tak dlouho. Oznámení, že se snoubencem Orlandem Bloomem čeká miminko, je opravdu originální. Katy to ani jinak neumí.

Když se na jejím instagramovém profilu objevila ukázka k videoklipu, fanoušci si v komentářích začali šuškat, že Katy vypadá, jako by byla těhotná. Pár hodin poté byl videoklip konečně uveřejněn. Hned ze začátku mohli fanoušci pozorovat, že má zpěvačka nějak moc a neobvykle nafouklé poprsí. Několik chvil před koncem pak předvedla těhotenské bříško a bylo jasno. Podívejte se do fotogalerie, jak jí to s bříškem sluší.

Katy a Orlando

Zpěvačka musí být z těhotenství nesmírně nadšená, protože na svět přivítá svého prvního potomka. Otcem dítěte je tedy krasavec Orlando Bloom, který má už jedno dítě, a to syna Flynna z prvního manželství s modelkou Mirandou Kerr

Bloom a Perry spolu začali randit v roce 2016. Oba se vzpamatovávali z těžkých rozchodů, a tak si byli vzájemnou oporou. Jejich láska vykvetla natolik, že ji Bloom loni na den svatého Valentýna požádal o ruku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy