Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velkolepé loučení s Luďkem Munzarem v Národním divadle

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
sbohem
Dnes se občané České republiky naposledy poklonily památce v sobotu zesnulé herecké legendy Luďka Munzara (†85). Přípravy se propracovávaly do posledního detailu, pohřeb legendy tak byl zároveň důstojný i velkolepý. Vše kolem pohřbu zařizovala dcera Bára Munzarová (47).

Poslední rozloučení s Luďkem Munzarem proběhlo v Národním divadle, obřad začal v 11:00 a trval hodinu. Veřejnosti bylo divadlo otevřeno už v 10:30, aby měli příznivci legendárního herce možnost se mu naposledy poklonit a položit květiny k rakvi a podepsat se do kondolenční knihy. V odpoledních hodinách by potom mělo proběhnout soukromé rozloučení v rodinném kruhu.

POHŘEB LEGENDY MINUTU PO MINUTĚ NAJDETE ZDE

V čestné stráži se vystřídali například Jiřina Bohdalová, Taťjana Medvecká, Iva Janžurová, Ivan Trojan, vystoupil třeba Hradišťan Jiřího Pavlici nebo ředitel Národního divadla Jan Burian.

Před jedenáctou hodinou dorazili například Hana Maciuchová, Bára Hrzánová s manželem Radkem Holubem, Vladimír Javorský, František Němec, Jiří Lábus, Jiří Štěpnička, Martin Stránský, Viktor Preiss, Václav Vydra a Jana Boušková, Petr Kostka s chotí Carmen Mayerovou, Rudolf Jelínek a desítky dalších.

Zdroj: https://www.extra.cz/sbohem-jeden-z-nejvetsich-ludka-munzara-prisla-uctit-cela-herecka-elita

Luděk Munzar byl členem Aeroklubu Letňany, létání bylo jednou z jeho největších vášní. Proto dnes nad střechou Národního divadla přeletěly dva letouny typu L 200 Morava, které se na obloze objeví i odpoledne, kdy se bude konat soukromý obřad v kruhu rodinném. Prý se jedná o hercovo poslední přání.

"DÁLE ČTĚTE: PRVNÍ SLOVA O ÚMRTÍ MANŽELA. HLAVÁČOVÁ POŘÁD JEN SPÍ.

: LUĎKOVA DCERA BÁRA NA POHŘBU VYLOUDILA DOJEMNÝ ÚSMĚV

: SBOHEM, JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH! LUĎKA MUNZARA PŘIŠLA UCTÍT HERECKÁ ELITA

Související články

Další články