Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Velkolepé loučení s Danem Nekonečným: Praha se zahalila do žluté, zlaté a oranžové!

+ Dalších 56 fotografií
sbohem krrráli
Čtvrteční pohřeb Dana Nekonečného (†52) se nemůže nést v duchu tmavých barev, pláče a smutku. To by si on sám nepřál. I proto se v den, kdy se s ním jeho blízcí naposledy loučí, Praha zahalila do žluté barvy a i když tu krrrál všech rrrozkoší už není, jeho energie se dotýká všech, kteří mu přišli vzdát hold.

Poslední rozloučení s nedávno zesnulým zpěvákem Danem Nekonečným, který zemřel na infarkt se koná v krematoriu v pražském Motole. Jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová zařídila vše potřebné pro to, aby měl showman pohřeb takový, jaký se sluší a patří. Ačkoliv zařízení nepovolilo ohnivou show a konfety, o žlutou barvu, tygří vzory a slunce pozůstalí nepřijdou.

Černé oblečení je na pohřbu Nekonečného tabu, ba naopak, čím bláznivější oblečení, tím lépe! V alegorickém průvodu vedoucím k domu zpěváka se objevila i žlutá motorka ověnčená havajským věncem. Té k dokonalosti chybí už jen prskavky, sám Dan by z ní byl nadšený. Na silnice se vydalo 10 žlutě ozdobených aut, jejichž řidiči troubili ostošest.

Sledujte eXtra.cz, přineseme podrobnosti z posledního rozloučení s Danem Nekonečným!

Mohlo by vás zajímat

Další články