Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velkolepé finále Love Islandu se blíží: Kdo zůstal před jeho branami a které páry zabojují o 2 miliony korun

Z Love Islandu vypadla Hanka a Jakub.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Love Island

Love Island míří do finále. V pátek 11. listopadu byla odvysílána poslední epizoda před závěrečným finále. Hned poté se v aplikaci Love Island spustilo hlasování, které trvá až do sobotních 20 hodin a rozhodne o vítězích. Jak poslední chvilky před závěrečným finále ve vile lásky probíhaly?

Hned v úvodu posledního dílu před velkolepým finále Love Islandu byli ukázáni spokojený Martin s Lucií, kteří strávili noc v Hideaway, tedy v samostatném pokoji bez kamer. „Určitě jsme prohloubili náš vztah,” nechal se slyšet vysmátý Martin.

Holky se v čase, kdy se připravovaly na randíčka s partnery, začaly bavit o tom, komu nejvíce přejí výhru. „Všem,” řekla jednoznačně Hanka. „Já to vnímám tak, že ať se rozhodne jakkoli, nebude to nespravedlivé. Nedá se rozhodnout, kdo by si to nejvíc zasloužil,” přidala se Denisa.

Kdo opustil vilu před finále?

Předposlední rande v této řadě měli Denisa a Kryštof a společně vyrazili na romantickou plavbu na jachtě. „Asi nikdy jsem nebyla na takovém hezkém rande,” prozradila nadšeně Denisa. A poslední rande měli Martin s Lucií, kteří si užili romanci na pláži při západu slunce.

Večer u ohniště se nakonec rozhodlo, který pár bude tím posledním, jenž opustí vilu před závěrečným finále. To bude dostupné na Voyo již v neděli 13. listopadu. Diváci nakonec poslali domů Hanku a Jakuba. „Spadl mi velký kámen ze srdce. To, co jsme tu mohli prožít, za to jsme moc šťastní a těšíme se na společnou budoucnost. Všichni jste skvělí,” řekla Hanka dojatě.

Hlasování o vítězích

„Hlasování o absolutním vítězi proběhne od pátku 11. listopadu do soboty 12. listopadu. Start i ukončení hlasování proběhnou ve večerních hodinách. Veškeré hlasy mohou diváci zasílat pouze prostřednictvím aplikace Love Island Česko & Slovensko,” píše se na webu Tv.nova.cz.

To ale není vše. „Oba soutěžící z vítězného páru dostanou do ruky jednu obálku. V jedné z nich bude poukaz na 2 miliony korun, ve druhé nebude nic. Ten, kdo získá obálku s výhrou, se může rozhodnout, zda si pohádkovou odměnu nechá pro sebe, nebo se o ni podělí se svou polovičkou,” stojí dále na webu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy