Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velkolepá svatba v Ulici: Rozina do toho praštila s Victorem, slzy dojetí i nabroušený děda

Velkolepá svatba v Ulici: Rozina do toho praštila s Victorem, slzy dojetí i nabroušený děda
Zdroj: TV Nova archiv
ulice
Pokračování nekonečného seriálu Ulice začalo radostnou událostí. Půvabná Rozina Maléřová si vzala za muže Victora, se kterým se seznámila před pár lety v zahraničí. Její rodina zpočátku se svatbou vůbec nesouhlasila a byla toho názoru, že víc než na vdavky by měla mladičká Rozina pomýšlet na školu a budoucnost. Svéhlavá Róza si ale postavila hlavu a konala se svatba, na kterou dorazili přátelé, nejbližší rodina i věčně nafučený děda Maléř.

Rozina Maléřová už dávno není malá naivní holka, která přitáhla do Prahy a z bot jí ještě trčela sláma. Sympatická blondýnka si vyzkoušela roli modelky za velkou louží, kde se také zamilovala do Victora, který obzvlášť prarodičům ze začátku vůbec nevoněl.

Zejména děda Maléř byl vůči Victorovi velmi skeptický. Nelíbilo se mu, že neumí česky a pro svoji vnučku si představoval trochu jiného partnera. Lásce ale neporučíte. Zamilovaná Rozina neviděla a neslyšela.

Dokonce se kvůli Victorovi vykašlala na vysokou školu a jela s ním raději poznávat svět. Následně rodině velmi opatrně oznámili své zasnoubení, z čehož byli samozřejmě všichni v šoku. Nakonec ale všechno dobře dopadlo a Rozina Maléřová se vdala.

Svatba byla sice komorní, ale dojemná. Přítomná byla hrstka Rozininých a Victorových přátel a nejbližší rodina. Mezi svatebčany se objevil samozřejmě otec nevěrník Martin Maléř a podváděná maminka Veronika Maléřová, která byla z vdavek své jediné dcery velmi dojatá.

Obřad na malou chvíli přerušil děda Maléř, který byl zase do všeho hrr, ale statný Martin Maléř ho usadil. Má Rozinin a Victorův vztah budoucnost? A co potomci? Čemu dá mladá perspektivní holka z Ulice přednost? Tohle a mnohem víc se dozvíte už v polovině srpna, kdy se oblíbený seriál vrátí na televizní obrazovky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy