Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velkolepá svatba v Ulici a další trampoty: Spojí radostná událost rodinu v rozkladu?

+ Dalších 15 fotografií
Co je zásadním mezníkem v životě každého dítěte? Na co se obvykle hodně těší? Vojta se už nemůže dočkat, až začne chodit do školy. Dnes jde k zápisu, což je pro něj i Karlu s Márou hodně důležitý moment. Snaží se udělat na paní učitelku Landovou co nejlepší dojem, ale někdy to bohužel nestačí. Jenže Vojta není z těch, kteří by se vzdali jen tak, bez boje. Jaké komplikace nastanou při zápisu? Co všechno Vojta udělá, aby se z něj stal na podzim školák? A jak velké dilema kvůli tomu řeší Karla a Mára? Veselo nebude ani mezi Šárkou a Martinem. Martin už neví, co má udělat, aby byla jeho přítelkyně šťastná, proto udělá něco velmi nečekaného, na co se měl patrně vykašlat.

Krize zažehnána?

Co pro nás znamená nový partner a co rodina, kterou jsme kvůli němu opustili? Kdo je pro nás přednější? A co jsme ochotni kvůli tomu druhému obětovat? Šárka a Martin ustáli nedávnou krizi, snaží se, aby to mezi nimi bylo zase jako dřív.

Martin se nyní odhodlá ke kroku, kterým chce dát Šárce i celé rodině najevo, co pro něj Šárka znamená, jak ji bere. Jenže překvapivě samotná Šárka začne najednou couvat… K čemu se Martin rozhodne? Jaká je Šárčina reakce? A co všechno se tím změní?

Náročná Šárka

Šárka Martina pěkně péruje. Od doby, kdy jeho žena Veronika onemocněla a prodělala vážnou operaci, se jí snažil Martin neustále pomáhat. Dělal to tak dlouho, až Šárce ruply nervy, bouchla do stolu a řekla, že to stačí.

Martin začal cítit, že jejich vztah není to co dřív, a začal se snažit. Jenomže ani tohle se číšnici Šárce nelíbí. Necítí se ve své kůži a pořád si připadá, jako by byla pod dohledem Martinovy rozvětvené rodiny, což se jí pochopitelně nelíbí, protože chce s Martinem budovat svoji rodinu. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články