Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Den D Lely Ceterové a Karlose Vémoly vzal za své: Velkolepá svatba se ruší

Karlos s Lelou jsou opět šťastný pár.
Zdroj: Foto Peter Gaman/poskytnuto Lelou Ceterovou
+ Další 4 fotografie
Zrušená svatba

MMA zápasník Karlos Vémola (36) chystal se svou partnerkou Lelou Ceterovou (31) svatbu, jakou Česko snad ještě nezažilo. Mělo se jednat o velkolepou show pod širým nebem, ale kvůli určitým okolnostem se ji nakonec rozhodli odložit na další rok.

Den D se měl konat 28. července 2021. Svatební den začne již v devět hodin ráno, kdy se u nás doma sejde rodina a nejbližší přátelé. Bude nám hrát saxofon a každý se budeme chystat v jiné místnosti. S Karlosem se potkáme až před obřadem, bude to pro nás oba takové překvapení,” popisovala zasněně před nějakým časem slovenská playmate Lela Ceterová pro eXtra.cz. Svatba Lely a MMA zápasníka Karlose Vémoly měla být nezapomenutelná, ale nakonec z ní sešlo.

Svatba až za rok

„Svatbu přesouváme na příští rok ve stejném datu. Nečekali jsme, že nás potkají takové zdravotní komplikace. Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství,“ vysvětlila pro Blesk budoucí nevěsta. Veselka se odkládá na příští rok ve stejný den, jelikož zrovna v tento den se seznámili a datum je tak pro ně svým způsobem magické.

„Společně jsme vyhodnotili, že bychom si to ani neužili, jak jsme chtěli. A přece jen, svatba má být hlavně o nás dvou. Chceme si ji opravdu užít, a takhle by to prostě nebylo možné. Myslím, že jsme se rozhodli správně. Bereme to pozitivně i proto, že za rok bude mezi námi už další člen rodiny a budeme si moct vše s naší rodinou a přáteli opravdu užít dosyta,říká Lela.

Zrušená svatba mě štve!

Vémola ale s odkladem není úplně spokojený. „Co říct? Štve mě to samozřejmě. Odsouváme svatbu, musel jsem zrušit zápas… Komplikací je moc a přiznávám, že mi kazí náladu,“ uvedl pro Blesk na pravou míru zápasník.

„Lela má rizikové těhotenství, mě čekají operace, pak asi dostanu sádru, ani bych nemohl mít na svatbě sako. Ale hlavně by to neproběhlo ve správné náladě, a to by byla škoda. Vynahradíme si vše za rok,“ dodává Karlos Vémola.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy