Jason Derulo není jenom zpěvák, ale i skladatel, tanečník a choreograf. Očekává se tedy, že jeho vystoupení v Praze bude opravdová show. Jasonův talent dokazují i umístění ve světových hitparádách. Derulo má na kontě 11 platinových singlů. Celkem 5 jeho skladeb se umístilo na vrcholu americké hitparády Billboard. Dalších 9 prestižních ocenění hovoří za vše.

Turné s názvem 2 SIDES WORLD TOUR 2018 je opravdu náročné, jelikož zpěvák navštíví 30 zemí na 4 kontinentech. Nikdo ale nepochybuje o tom, že to zvládne.

„Věříme, že si fanoušci nenechají koncert ujít a bude vyprodáno. Jason Derulo mi velmi připomíná legendárního Michaela Jacksona. Skvěle tančí, úchvatně zpívá a to, že si sám píše skladby je k neuvěření. Všechny srdečně zveme na tento koncert, opravdu to bude neopakovatelný zážitek,“ prohlásil na jeho konto nedávno pořadatel koncertu Miroslav Bučko za společnost FP PRO.

Na YouTube lze skutečně najít, jak Jason zpívá a tančí na Jacksonovu skladbu Billie Jean. Z počátku své kariéry psal písně pro megastars jako Lil Wayne, Pitbull, Diddy nebo Sean Kingston. Posléze se ale začal věnovat vlastní tvorbě. Mezi jeho největší hity patří Whatcha Say, In My Head, Tip Toe, Colours nebo Swalla a my se vsadíme, že znáte určitě všechny. Už se těšíte na koncert?