Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Velkolepá rozlučka sestry Dominiky Myslivcové: Trojnásobná máma má postavu jako lusk

Natálie Myslivcová se bude vdávat: Takhle se rozloučila se svobodou
Zdroj: Se souhlasem Natálie Myslivcová
+ Další 4 fotografie

Mladší sestra české Barbie Dominiky Myslivcové (27) se bude vdávat. Krásná Natálie (24) se se svým partnerem Markem zasnoubila před necelými třemi lety, kdy byli dvojnásobnými rodiči. Do svého svatebního dne Natálie stihla ještě jednou otěhotnět a k oltáři tak půjde jako trojnásobná maminka. Za sebou má i rozlučku se svobodou a snímky z ní se pochlubila na svém Instagramu. Tam ji fanynky zahrnuly lichotivými komentáři nejen k životnímu štěstí, ale i štíhlé postavičce. 

"A je to tady, za chvíli budu Paní. Holky moje, ještě jednou Moc děkuji za takovou krásnou rozlučku se svobodou, rozjely jsme to, jak nejvíc se dalo," uvedla Natálie Myslivcová na svém Instagramu ke snímkům ze své snové rozlučky se svobodou, na které nechyběly její nejlepší kamarádky i starší sestra Dominika Myslivcová.

Netrvalo dlouho a u snímku se objevilo mnoho krásných vzkazů. "Budete ta nejkrásnější nevěsta," napsala jedna z fanynek. "Vypadáte jako holčička. A ta postava! Vůbec bych vám netipovala tři děti," shodují se další obdivovatelky.

Natálie je trojnásobnou maminkou

Natálie Myslivcová se se svým partnerem Markem zasnoubila již v prosinci roku 2019. "I said YES," uvedla tehdy k radostné informaci. V té době byla Natálie maminkou ročních dvojčat Markuse a Matiase, kteří jsou od minulého roku velcí bráchové své mladší sestřičky Neminky, jež se narodila v říjnu roku 2021.

Natálie je se svým budoucím manželem již téměř pět let. Další výročí oslaví již v říjnu. "4 roky s Natálií spolu. 3 děti, 2 šedivé vlasy, 1 společný báječný život," napsal Marek před necelým rokem dojemně na své sociální sítě.

Jak to má Dominika Myslivcová?

Dominika Myslivcová brzy oslaví své osmadvacáté narozeniny a na jejím Instagramu je znát, že si života užívá naplno. Avšak vlastní mateřství pro ni aktuálně není prioritou a raději se dětem věnuje jako ta nejlepší tetička.

"Nad svými dětmi určitě přemýšlím, ale nikde se neženu. Až ten správný čas přijde, tak se do toho pustím," svěřila se nedávno pro eXtra.cz.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy