Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Velkolepá oslava expartnerky Vágnera: Na zámek z Peče celá země dorazila Pizingerová i Havlová

Oslavenkyni to slušelo.
Zdroj: Se souhlasem Jaroslava Urbana
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny

Bývalá modelka Zuzana Augustin Poláčková (40) oslavila své kulaté narozeniny ve velkém stylu. Na zámku Bon repos, který je známý z natáčení show Peče celá země, vystrojila velkolepou party za účasti celebrit, jako je Dagmar Havlová nebo Vendula Pizingerová, která se snímky z oslavy pochlubila na Instagramu.

Pořádná veselice se konala na zámku Bon repos, který je známý z natáčení kuchařské show Peče celá země. Své čtyřicátiny tam slavila expartnerka Karla Vágnera a bývalá modelka Zuzana Augustin Poláčková. Gratulovat jí přišli známí hosté a na občerstvení se nešetřilo.

Několikachodové menu i čtyřpatrový dort

Podle webu Expres se o výzdobu postaral známý florista Ivan Šablatúra. Slavnostní menu a čtyřpatrový dort připravila Markéta Krajčovičová. Celá oslava byla ve znamení středomořského stylu a propracované byly i ty nejmenší detaily.

Hostům zazpíval Josef Vágner a menu se skládalo z buvolí burraty, lososového tataráčku nebo bucatini s černým lanýžem a pecorinem. Mezi gratulanty nechyběla například Vendula Pizingerová, která se na svém Instagramu pochlubila ve stories fotografiemi z akce. Na jedné z nich se zvěčnila s bývalou první dámou Dagmar Havlovou.

Spatřen naopak nebyl Zuzany expartner Karel Vágner mladší ani jeho současná žena Simona Krainová.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy