Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velkofilm Jan Žižka je už ve střižně: Petr Jákl rozjel další projekty, víme které

Zdroj: Oficiální zdroj
+ Další 4 fotografie
Petr Jákl
Režisér Petr Jákl rozhodně nekončí u filmu Jan Žižka, na kterém se stále pracuje ve střižně. Během natáčení velkofilmu o Žižkovi vznikla spolupráce s hercem Michaelem Cainem a producentem Cassianem Elwesem, se kterými nyní pracuje na dalším snímku. Brzy do kin uvede také nový počin s hercem Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli.

Velkofilm Jan Žižka je aktuálně ve střižně, kde na něm pracuje celý tým střihačů. Už dříve byl na tento film najat uznávaný hollywoodský střihač Steven Rosenblum, který má tři nominace na Oscara za filmy Glory, Statečné srdce a Krvavý diamant.

„Střih Jana Žižky je velmi náročný především kvůli množství bojových scén. Přibral jsem proto do týmu dalšího skvělého střihače Dirka Westervelta, který stojí například za střihem filmů jako Deadpool 2, Zombieland: Rána jistoty nebo Logan:Wolverine s Hughem Jackmanem, ten se mi moc líbil,“ přiblížil režisér filmu Petr Jákl.

Jáklovy nové projekty

Producent a režisér Petr Jákl se po úspěšné spolupráci na velkofilmu Jan Žižka vrhl na další projekty. Brzy budeme moci na filmových plátnech sledovat film The Last Full Measure, kde se v hlavní roli představí herec Samuel L. Jackson.

Jákl aktuálně pracuje ještě na jednom projektu, a to na snímku Best Sellers, který se natáčí v kanadském Montrealu. Natáčení začalo 3. listopadu a Jákl na snímku spolupracuje s hercem Michaelem Cainem a producentem Cassianem Elwesem. S oběma se domluvil na spolupráci během natáčení Žižky.

„Spolupráce na filmu Best Sellers vznikla vlastně díky Žižkovi. Na něm jsem se potkal s hercem Michaelem Cainem, se kterým jsme si řekli, že bychom spolu mohli ještě něco udělat. A tak teď po roce od natáčení Jana Žižky točíme další film,“ přiblížil režisér Petr Jákl.

„Natáčení probíhá skvěle a mám velkou radost, že jsem mohl dát šanci režisérce Lině Roessler, pro kterou je to první celovečerní film. Je velmi talentovaná a má za sebou velké úspěchy s krátkými filmy. Věřím, že našemu snímku dokáže vdechnout přesně to, co je třeba,“ dodal producent Jákl.

Související články

Další články