Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velké změny ve Tvoje tvář má známý hlas: Nový moderátor Polívka musel nečekaně skončit

Vladimír Polívka jako Vojtěch Urban alias Junior v seriálu Polda
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
Tvář
Vladimír Polívka, nový moderátor show Tvoje tvář má známý hlas, musel nečekaně přerušit natáčení a v šestém dílu populární soutěže ho neuvidíte. Důvodem je pandemie koronaviru.

Vladimír Polívka, který je synem známého českého herce Bolka Polívky, se nemohl účastnit natáčení šestého dílu Tvoje tvář má známý hlas Důvodem jeho neúčasti je zákeřný koronavirus

"Moderátor show Vladimír Polívka byl v karanténě z preventivních důvodů, abychom předešli jakýmkoliv rizikům. V následující epizodě se na něj diváci opět mohou těšit," vysvětlil pro Aha! tiskový koordinátor pořadu Vojtěch Boháček Moderátor měl přijít do kontaktu s někým, u koho se prokázala nákaza koronavirem. Kvůli tomu byl narychlo nahrazen.

Není všem dnům konec

Okamžitý nástup do karantény ovšem neznamená, že by Polívka zmizel ze soutěže definitivně. Moderátor Ondřej Sokol (48), který uváděl pořad v předchozích řadách a nyní sedí v porotě, bude za Polívku zaskakovat pouze v 6. díle.

Polívka, kterého si diváci pamatují z filmu Ženy v běhu, si roli moderátora velmi užívá. "Mně je tato role velmi příjemná. Tvář je pro mne z pozice moderátora skvělá komunikace s účinkujícími, které většinou znám. Mám vlastně pocit, že na pódiu bych měl být a určitě i budu jejich oporou," svěřil v minulosti.

Další komplikace

Bohužel mu covid-19 změnil plány, a tak se místo natáčení musel uchýlit do karantény. Zanedlouho dorazily další komplikace. "Potvrzujeme, že z důvodu šíření covidu-19 jsme se rozhodli nyní pozastavit natáčení show. Věříme, že brzy bude vše v pořádku a natáčení bude pokračovat," uvedl Boháček.

Natáčení zkomplikovala nemoc jedné ze soutěžících. Pozitivní test se prokázal u Báry Basikové Televize Nova má proto v plánu odvysílat pouze dva díly, které mají již předtočené. Pak si dají s natáčením pauzu. Zatím není jisté, kdy se natáčení Tváře opět rozjede.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy