Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Velké změny v Ulici: Ufňukanou Anču zatemní zlost a ostře setře Bedřicha! Co se bude dít?

Máte se na co těšit!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
V seriálu Ulice to začíná pořádně vřít. Běžně milá a naivní Anička se začíná měnit v pořádně dravou šelmu, která nikomu nic nedaruje. Na druhou stranu nejspíše už úplně kašle na Bedřicha, protože pomaličku randí s Evženem, který je Adrianin táta a navíc samotář. Bedřichovi to vadí a dá to Anči najevo. Ta s ním však zamete.

Anča je v poslední době rozjetá jako parní válec. Od té doby, co jí Bedřich oznámil, že čeká dítě s Jindrou, se úplně změnila. Už to dávno není ta roztomilá, hodná a naivní Anča. Nyní si dost věci bere a pro ostré slovo nejde daleko.

Naposledy ji pěkně namíchlo, že musí neustále hlídat Františkovo dítě a nějak už to časově nezvládá. Poprosila tedy Bedřicha dost vyostřeným tónem, jestli by si mezi hlídáním dcery neudělal čas na svého vnuka.

Béďa se snaží být ze všech sil milý a Anči vyjít vstříc, ale Anča chce mít poslední slovo. Osočí Bedřicha z toho, že u Jindry už přespává a nenechá si vymluvit, že to bylo jen výjimečně a pořád spolu nic nemají, i když by to Aničku už nemuselo zajímat.

Bedřich si nenechá skákat po hlavě, a tak připomene své bývalé Evžena a jejich randění. To Anču vytočí do běla a Bedřicha sjede jako nikdy. Seriál Ulice začíná být pořádně vyhrocený.

Související články

Další články