Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velké změny v aplikaci WhatsApp: Některým lidem už nepůjde spustit

Zdroj: archiv
WhatsApp
WhatsApp patří mezi jedny z nejoblíbenějších aplikací. Bohužel už od zítřka se budou muset někteří uživatelé s WhatsAppem rozloučit. Na Silvestra totiž přestane mobilům s operačním systémem Windows Phone fungovat. WhatsApp provozuje společnost Facebook, která tuto informaci vypustila do světa už na začátku roku.

V únoru přestane WhatsApp podporovat starší verze operačních systémů Android a iOS. „Po 31. prosinci 2019 už žádný uživatel operačního systému Windows Phone nebude moci používat aplikaci,“ sdělil WhatsApp uživatelům.

V následujících měsících ale dojde k dalším změnám. Od 1. února už uživatelé používající verzi Android 2.3.7 a starší a iOS 7 a starší nebudou moci vytvářet nové účty nebo ověřovat ty stávající.

IOS 7 byl na trh uveden v roce 2013 a mobily s Androidem 2.3.7 v roce 2001. Takže pokud jste si chytrý telefon pořídili později než v těchto letech, nemusíte se bát.

Související články

Další články