Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Velké změny po Výměně: Míra a neschopná Jarča domluvili rozvod, Martina a Michal svatbu

Velké změny po Výměně: Míra a neschopná Jarča domluvili rozvod, Martina a Michal svatbu
Zdroj: extra.cz
vztahy
Ve středeční Výměně manželek se diváci seznámili s rodinami Jarči (23) a Martiny (30). Zatímco Jarča patří mezi ženy, které v domácnosti nic moc nezvládají, Martina zvládá vše, stará se o dítě, byt a zároveň udržuje vztah se svým partnerem Michalem. Během osmi očí došlo k zásadním změnám v obou domácnostech.

Jarča (23) s manželem Mírou (25) a dětmi Nikolou (6) a Mirečkem (3) žili ve vesničce Příčina ve středních Čechách. Dali se dohromady v Jarčiných patnácti, v jejich vztahu to teď začalo skřípat. Proto se přihlásili do Výměny manželek

U Martiny a Michala na druhou stranu funguje vše tak, jak má. Martina v Jarčině domácnosti narazila na zásadní nedostatky a s jejím manželem Mírou neměla sebemenší problém. Naopak Michal byl po celou dobu Výměny z Jarči na hlavu. Náhradní manželka mu lhala o tom, že uklidila, nebyla schopná mu udělat pořádné jídlo a jako třešničku na dortu mu během změny režimu zakázala jí s čímkoliv pomáhat.

Během natáčení Míra došel k zásadnímu rozhodnutí. Díky Martině viděl, že jiné domácnosti fungují dobře a Jarče oznámil, že se s ní rozchází. K rozvodu sice skutečně došlo, nicméně pár se dal znovu dohromady a stále žije ve společné domácnosti. Martina a Michal se po natáčení skutečně vzali a nyní jsou tedy rodinou nejen doma, ale i úředně.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy