Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velké zklamání pro Katku: Helena mi naslibovala hory doly a teď nic

+ Dalších 29 fotografií
heroinová katka
Je to více než měsíc, kdy se v redakci eXtra.cz potkaly dvě ženy, které se neviděly roky a společně pracovaly 14 let na jednom z nejslavnějších českých dokumentů. Narkomanka Katka Bradáčová (40) a režisérka Helena Třeštíková (69). Před kamerou si slíbily, že spolu najdou společnou cestu k další spolupráci a že Helena zkusí pomoct Katce tím, že by jí koupila stan pro dva... Jenže od té doby se jejich cesty opět rozdělily a možná už nadobro.

Katka a její přítel Jiří od setkání s Helenou Třeštíkovou prošli zajímavými změnami. Nejenže existuje možnost, že by Katka mohla mít v péči svou dceru Terezku (9), ale aktuálně se připravují na zimu. Zatím stále přebývají ve stanovém městečku na pražské Invalidovně. Ale blýská se na lepší časy. "Na zimu bychom měli být v baráku, kde normálně funguje topení," řekl eXtra.cz na kameru přítel nejslavnější narkomanky Česka Jiří, který s Katkou randí téměř čtyři roky. V tuto chvíli žijí v "novém" stanu, který pořídili za 200 korun.

I přesto, že se jim v jejich osobních vztazích začíná mírně dařit, poznamenalo je setkání s Helenou Třeštíkovou, a to v negativním směru. "Helena se neozvala. Míč byl na její straně. Já osobně Helenu nemám rád. O nás se říká, že jsme feťáci, že neplníme sliby, ale tady je vidět pravda," pokračoval Jiří, kterému souhlasně pokyvovala Katka. "Jsme zklamaní," ujala se hrdinka z dokumentu Katka slova.

Jak redakce eXtra.cz informovala, existuje totiž varianta, že by Katka mohla mít svou dceru v péči "Přišla nabídka od Katčiny mámy, že by Katka svou dceru mohla mít. Má to ale háček, musí přestat s drogou a být čistá," prozradil pro eXtra.cz přítel Katky.

Helenu Třeštíkovou jsme oslovili a sama přiznala, že s Katkou se ještě nesešla. "Ještě jsem ji nekontaktovala. V tuto chvíli mám hodně práce, takže to není aktuální," řekla nám oblíbená filmařka.

Jestli se nakonec Katka a Helena znovu spatří, bude pro mnohé velkým překvapením...

Související články

Další články