Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Velké zklamání: Feťačka Katka už prodala i mobil! Žebrá v centru Prahy, aby měla na drogy?

+ Dalších 23 fotografií
Hlavní hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové před měsícem poskytla rozhovor pro eXtra.cz. Její slova vypovídala o pozitivní budoucnosti. Katka Bradáčová (40) chtěla seknout se závislostí na metadonu. Dokonce našla nové bydlení - starou dílnu, kde má vybudovaný pokoj, aby přečkala zimu. Přála si spatřit i svou dceru... Jak se ale ukazuje, přišlo obrovské zklamání.

Katka skrze eXtra.cz požádala o to, zda by pro ni někdo měl práci. Dokonce redaktorovi dala své číslo na mobilní telefon. Byla tehdy usměvavá a vypadalo to, že je pevně rozhodnutá se svou závislostí skoncovat. Jenže teď se ukazuje, že to možná byla falešná slova.

Katku totiž vyfotil známý fotograf a syn dokumentaristky Tomáš Třeštík a svůj snímek umístil na Facebook. „Pro ty, které zajímá osud Katky z mámina dokumentu, dneska večer jsem ji náhodou potkal v Karlovce. Žebrá tam vkleče na ulici, čelem opřená o chodník, poznal jsem ji jen podle prstýnku, který nosí celou dobu, co ji znám. Na chvíli jsem se u ní zastavil. Je na metadonu, s přítelem bydlí v nějakém domku, snad skoro legálně. Drogám se snaží vyhýbat, jestli se jí to úplně daří, si jist nejsem. Dceru nevídá. Roman sedí, dostal 3,5 roku, Katka přesně neví za co. Vypadá dost zbědovaně, ale kdo by nevypadal, bylo lehce pod nulou. Mluvila k věci, smířlivě a věcně, působila střízlivě a celkem zorientovaně. Mediální povyk z poslední doby moc neřešila,“ uvedl Třeštík na svém profilu.

Katka už telefonní číslo, které předala redaktorovi eXtra.cz, nepoužívá. Podle všeho telefon prodala. Aby měla na drogy? Sama v minulosti přiznala, že k metadonu si sem tam dá „péčko“ (pervitin, pozn. red.). Před měsícem viděla světlo na konci tunelu. Teď to vypadá, že ji opět stáhla závislost. Možná ale všechny překvapí, kdo ví, třeba v sobě nakonec najde vytouženou sílu a ze své dlouholeté závislosti se dostane. Moc lidí by jí to přálo. Aktuálně to tak ale moc nevypadá…

Mohlo by vás zajímat

Další články