Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Velké životní jubileum slaví Kateřina Brožová (50) skromně: Oběd s partnerem a večer v divadle!

Všechno nejlepší! Kateřina Brožová slaví padesátiny.
+ Dalších 8 fotografií
Svůj velký den má dnes Kateřina Brožová, která slaví padesáté narozeniny. V plánu má velkou oslavu, ale samotný narozeninový den tráví skromně a především pracovně. Užila si romantický oběd s partnerem Jaromírem Soukupem (49) a večer bude v divadle.

Pamatujete si ji ze Života na zámku, Pojišťovny štěstí a vídat ji můžete i v Modrém kódu. Kateřina Brožová (50) je stálicí televizních obrazovek, ale hodně času věnuje i divadelním prknům.

Brožová dnes slaví padesátiny a bude to právě pražské Divadlo na Vinohradech, kde stráví páteční večer. „Dnes žádná větší oslava neproběhla. Večer budu v divadle, máme zkoušku hry Ifigenie v Aulidě,“ svěřila eXtra.cz Kateřina, která v opeře ztvárňuje postavu Klytaimnéstry.

„Byla jsem jen na obědě s partnerem a dostala jsem krásný dárek, který mi udělal ohromnou radost. Počítám, že i večer v divadle proběhne přípitek. Plánuji také velkou oslavu, kam budu zvát rodinu a přátele,“ řekla herečka, jež byla ve velmi dobré náladě.

A není divu. Zatímco jiné známé tváře v jejím věku vypadají o desítky let starší, tenhle problém Brožovou netrápí. To je nakonec asi ten nejlepší dárek, který si k padesátým narozeninám mohla přát.

Mohlo by vás zajímat

Další články