Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Velké zemětřesení v seriálu Zoo: Oblíbenou dvojici rozhodí návrat milované postavy

Do seriálu Zoo se vrátí Robert Urban. Ustojí to Eva Burešová s Tomášem Klusem?
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
NOVINKY

Po vánoční pauze se na obrazovky televize Prima vrací seriál Zoo a s ním nová dramata. Oblíbený seriál bude v novém roce plný zvratů, lásky i hádek a zazní také svatební zvony. O největší poprask se však postará Robert Urban, který se coby soudce Petr nečekaně vrátí z Bruselu, jak redakci eXtra.cz oznámili tvůrci.

Oblíbený seriál Zoo se na naše obrazovky po vánoční pauze vrátil 2. ledna 2024. Co všechno v nové sezóně čeká jeho postavy?

Sid a Haďák budou čelit velké zkoušce

Hádky mezi Sid (Michaela Pecháčková) a Haďákem (Šimon Bilina) budou narůstat a viníkem je samozřejmě Márty (Martin Preiss), jenž se mezi ně snaží vrazit klín. Sid mu nevěří ani nos mezi očima a štve ji to o to víc, že její máma Alice (Sabina Laurinová) jej bezhlavě miluje. Stále se snaží vypátrat, co jí na Haďákovi vadí. K usmíření mladého páru nakonec přispěje neblahá událost z pavilonu plazů.

Láska Alice a Mártyho rozhádá kromě Sid i zbytek rodiny, protože bohatá podnikatelka neustále odklání firemní peníze. Márty si vymýšlí jednu lež za druhou, jak je z ní dostat, a Alice mu na všechno skáče. Stále častěji se objevují lichváři a ženy, které obral, a Márty přestává být opatrný. Navíc jaksi zapomněl zmínit, že neodešel z ministerstva sám, ale byl vyhozen za finanční podvody a teď je vyšetřován na svobodě. Alice už má zásnubní prsten na ruce, jenže o něj velmi rychle zase přijde. Někdo ji přepadne a všechny šperky, včetně vzácného prstenu jí sebere. Proč? Prsten už totiž jednu právoplatnou majitelku má. Ztratí Alice spolu se šperky i růžové brýle?

U Viky a Filipa zaklepe Petr a neteř Josefínka

Viky (Eva Burešová) konečně zažije úspěch jako návrhářka. Má možnost jít pracovat do Milána. Pro její vztah s Filipem (Tomáš Klus) by se to mohlo zdát jako překážka, jenže on shodou náhod zrovna dostal nabídku trénovat tamní fotbalový klub, takže mohou balit kufry. Nakonec si to však rozmyslí a rozhodnou se zůstat doma mezi svými. Do toho se objeví Filipova neteř Josefína (Josefína Klusová). Filipova sestra nemá hlídání, a tak se dost nerada musí obrátit na Filipa. Josefína je celkem pohroma, buď je otrávená, nebo páchá škody, které bude Filip muset zaplatit. Jenže kde vzít peníze? A aby toho nebylo málo, další, kdo zaklepe na dveře, bude soudce Petr (Robert Urban)...

Odchody a příchody

Eliška (Lucie Polišenská) odchází ze zoo, čeká ji vysněná práce v Africe. Na Petru Váchovou (Berenika Suchánková) praskne, že celou dobu v zoo kradla, a tak se s ní vedení rozloučilo. Ředitelka Marie Roklová (Veronika Freimanová) si dává od ředitelování pauzu a těší se na odpočinek a vnoučata. Zoo ale nemůže zůstat bez ošetřovatelek, a tak se v zahradě objeví záhadná Julie Krátká (Jana Bernášková), která nastoupí jako nová ošetřovatelka. Má však nějaké tajemství a zoo je momentálně její nové útočiště. Na každém místě vydrží jen tři měsíce a pak hned za sebou maže stopy. Bude to v zoo stejné?

Helena Pechová (Jitka Sedláčková) se konečně dočká a dojde k oltáři se svým vyvoleným Olinem (Pavel Marek). Jenže to není jen tak někdo. Ukáže se, že oním panem Božským je pravý otec Franty Kolmana (Michal Novotný). Ten je šťastný po boku Silvy Machynánové (Sandra Nováková). S tím, že jeho pravou mámou je. Petra Hubáčková (Veronika Žilková), se už smířil, jak to ale dopadne s jeho otcem?

Dvě miminka na cestě a boj o bar

Kamila (Jan Kopečný) stále neopustila nenávist k Viky a Markovi (Štěpán Benoni) a ve chvíli, kdy se mu naskytne první příležitost, udeří. Koupí dům, kde mají bráchové bar, a okamžitě jim dá výpověď. Aby to však Marek neměl tak černobílé, v ten okamžik se také dozví, že je Tes (Barbora Černá) těhotná. Izy (Lucie Černá) s Vojtou (Goran Maiello) už jsou v tomto ohledu napřed. Ani při těhotenství však holky nepozastaví své podnikání. Dominika (Denisa Nesvačilová) jim navíc dohodí nebezpečný kšeft století. Izy to chce risknout, ale Tes ji odrazuje, což skončí hádkou... Kam se ubere jejich 'firma' a přijdou nakonec Marek s Vojtou o svůj bar?

Konec Alberta a Kristýny i Charlieho a Katky

Albert (David Gránský) se vrací z Ameriky a těší se na Kristýnu (Sára Milfajtová), kterou v zoo nechal, ale rozhodně na ni nezapomněl. Do cesty se mu však postaví Dominika. Tedy do postele, ve které se vedle ní probudí. Výčitky neberou konce, a tak se raději sám Kristýně přizná. Přestože se nakonec ukáže, že vše byl jen promyšlený podvod, Kristýna mu dá vale a lásku k němu v sobě pohřbí. Jak tohle Albert ustojí? A jak to dopadne s jeho cestou do zahraničí?

Charlie (Marek Němec) pořád miluje Katku (Lucie Šteflová). Ta ho ale nechce ani vidět, přestože ho také miluje. Ví, jaká je Dominika potvora a že má Charlieho v kapse, a tak raději obětuje sebe než Charlieho. Uvědomuje si, že kdyby s ním zůstala, bude Charlie vydíratelný. Proto se sebere a s dědou se odstěhuje. Bude tohle finální smutný konec oblíbené dvojice?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy