Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Velké zásnuby, obrovské fiasko: Tanečnice vyměnila českého milionáře za mladého krasavce

+ Dalších 16 fotografií
rozchod
Ještě před měsícem si český podnikatel a milionář Miloš Kant (63) plánoval velkou budoucnost s tanečnicí Margaridou Aranhou (25). Tento netradiční pár vešel do povědomí veřejnosti v momentě, kdy Kant poklekl na červeném koberci v Cannes a svou milou požádal před zraky všech přítomných o ruku. Portugalská kráska jeho žádost přijala, nedávno však oznámila rozchod. Ze zrušených zásnub si ale podle portugalských médií nic nedělá, údajně si za českého milionáře už našla mladší náhradu.

Necelé tři měsíce trval vztah českého milionáře Miloše Kanta s exotickou kráskou Margaridou Aranhou. Nesourodý pár na sebe upoutal pozornost zásnubami na filmovém festivalu v Cannes a Kant se dokonce následně v televizním pořadu Seven Days rozpovídal o plánech svatby. Obřady se měly uskutečnit dokonce dva, ze zásnub však sešlo a z plánů zámožného podnikatele jakbysmet.

Páru nebylo po celou dobu jejich vztahu přáno. Veřejnost měla Margaridu za ženu prahnoucí po penězích a rodiče tanečnice se údajně nemohli smířit s tím, že si jejich dcera vezme o téměř 40 let staršího muže. Bývalé hrdličky spolu žily ve Švýcarsku a ačkoliv se ani portugalská televizní hvězda, ani Kant k rozchodu nevyjádřili, tanečnice ho potvrdila serveru Dioguinho.pt. Vztah s českým milionářem se podle ní zkrátka rozpadl a ona se přestěhovala zpět do Portugalska.

Bývalí snoubenci se o svou lásku rádi dělili na svých sociálních sítích. Zatímco Margarida smazala všechny fotky s Kantem, které na svém Instagramu měla, Miloš Kant si profil smazal úplně. Portugalská média hovoří o tom, že si exotická kráska za českého milionáře už našla mladší náhradu. Tou má být jednatřicetiletý herec Angelo Rodrigues, s nímž byla několikrát spatřena. Zda si vnadná tanečnice polepšila, můžete posoudit v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články