Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velké vzplanutí a životní omyl v Ulici: Vdovec Lumír pokukuje po Ingrid a Jana bojuje o lásku

Velké vzplanutí a životní omyl v Ulici: Vdovec Lumír pokukuje po Ingrid a Jana bojuje o lásku
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná pěkně přituhovat. S milostnými avantýrami se potýká nejedna postava. Půvabná začínající herečka Jana se opět dostala do milostné spleti. Tlačí na svého tajného přítele Sašu Beka, aby se konečně rozvedl, ale tomu se příliš nechce. Na druhé straně to vypadá, že se Lumír začíná dávat po smrti manželky Světlany dohromady a očkem pokukuje po Ingrid. Který pár má šanci a čí vztah nemá absolutně cenu?

Blance začíná jít o život

Co všechno uneseme na svých bedrech a co je na nás už moc? O koho se můžeme doopravdy opřít, když je nám nejhůř? Blanka se sice snaží ustát to, co se na ni valí, ale v poslední době to je již nad její síly.

Má pocit, že ztrácí vše, co si tak pracně vybudovala, na čem jí záleželo, své jistoty i blízké. Dnes dopadne pověstná poslední kapka. Blanka se zhroutí na ulici, před domem, kde bydlí, před zraky sousedů i dvou mužů jejího života – Luďka a Evžena.

Proč jí půjde dokonce o život? Co je pro všechny již hodně alarmující? A jak se k tomu postaví? Kam až může zajít zoufalství v kombinaci se závislostí na alkoholu?

Lumír Nykl začíná laškovat s Ingrid

Co je jen přátelství a co rodící se vztah? Kdy je člověk připraven udělat tlustou čáru za minulostí a vykročit vstříc novému životu? Lumír se dlouho nemohl vyrovnat se Světlaniným náhlým skonem.

Díky Ingrid a rodině, do které už patří i Mário, se mu podařilo překonat tu největší bolest a vrátit se zpět do života. Právě Ingrid mu nyní hodně pomáhá. Je mu oporou, sbližují se čím dál víc, jsou sehranou dvojkou, což neunikne ani jejich okolí.

Dokonce se spolu dostanou i do řečí. Proč? Z čeho a kdo je podezírá? Jak to spolu ti dva mají? A jak chtějí do jejich vztahu zasáhnout ostatní?

¨

Janu čeká bolestné rozhodnutí

Co očekáváme od partnera? Čím nás dokáže hodně ranit? Co si ve své zamilovanosti občas nechceme přiznat? Jana už několik měsíců tajně randí s hvězdným kolegou ze seriálu, ve kterém spolu hrají.

Čím déle spolu jsou, tím je to pro Janu paradoxně náročnější, protože si opravdový vztah představuje trochu jinak. Dnes se stane něco, co jí nadobro otevře oči, něco, co ji přiměje k zásadnímu, bolestnému rozhodnutí.

Co se Janě přihodí a jaké to má následky? Co si konečně přizná a k čemu pak dospěje?

Související články

Další články