Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Velké usmíření sestřenic Issových ve Varech: Po letech spolu konečně zase mluví!

Na červený koberec dojeli ve společné limuzíně.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 50 fotografií
Rodinná krize konečně zažehnána! Sestřenice Martha a Klára Issovy spolu po šesti letech zase mluví. A nejen to, na červený koberec zahajovacího večírku ve Varech dorazily ve společné limuzíně i se svými partnery. A právě kvůli Davidu Ondříčkovi vznikl v rodině rozkol.

Nejdříve s Davidem Ondříčkem chodila Klára. Režisér tenkrát odešel od své tehdejší manželky a dětí. Vztah s mladou herečkou vydržel 4 roky, ale zamilovala se do něj i Klářina sestřenice Martha.

Po rozchodu se tedy Martha Issová a David Ondříček dali dohromady. A oheň byl na střeše. Herečky spolu několik dlouhých let nemluvily. Klára se mezitím objevovala spíše v dámské společnosti, ale letos se po jejím boku objevil mladý sympatický Jakub a Klára je opět zamilovaná a září jako sluníčko.

„Chtěli jsme všem jasně dát najevo, že mezi námi nejsou žádné spory. Je to krásné a moc si to užívám. Věděla jsem, že až to přijde, tak to bude a bude to velké. Jdu do všeho naplno a věřím v to,“ řekla Klára Issová Blesku a neustále u toho držela za ruku svého nového milého.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE

Mohlo by vás zajímat

Další články