Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Velké usmíření s Ivanou? Za Gottem mohly přijet dcery, Dominika dorazila až z Finska

+ Další 4 fotografie
nová doba
Obrovská radost zavládla na Bertramce! Za Karlem Gottem konečně mohly dorazit jeho dvě nejstarší dcery - Dominika (46) a Lucie (30). Dominika dokonce vzala i manžela Tima a přiletěli až z Finska. Navíc došlo ke krásnému momentu - všichni si udělali plno hezkých fotek s paní Ivanou Gottovou.

Nová doba je tady. Šuškalo se o tom, že Ivana Gottová (43) nemá zcela přátelské vztahy s Dominikou Gottovou, jenže válečná sekyra je zakopána, ostatně je otázkou, zda byla někdy vykopána. Na Bertramku za nemocným Gottem přijely jeho dvě nejstarší dcery – Dominika a Lucie.

Dominika přiletěla až z Finska a vzala s sebou také manžela Tima. Gott měl ze setkání neuvěřitelnou radost a fotky hned dal na Instagram, aby se mohli kochat také fanoušci. Paní Ivana se dokonce přitiskla k Dominice a vzniklo tak selfíčko, které mluví jasnou řečí.

Dominika sice chyběla na oficiální oslavě, kdy Gottovi k osmdesátce gratulovali kolegové z branže. Jenže rodinnou oslavu si už ujít nenechala.

„Další krásné narozeninové setkání,“ uvedl k fotkám populární zpěvák. Mnohonásobný slavík je rád, že měl kolem sebe všechny ty, které miluje. Dříve se hovořilo o tom, že mezi Ivanou a Dominikou panuje napnutá atmosféra kvůli dělení majetku, ale na Bertramce po nějakém dusnu nebylo ani stopy. Na snímky se můžete podívat do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články