Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velké trápení Evy Málkové z Vrať se do hrobu: Klára Pollertová-Trojanová trpí depresemi

Bojuje s depresemi.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Smutný osud
Hvězdička snímku Vrať se do hrobu Klára Pollertová-Trojanová to neměla v životě moc jednoduché a zřejmě stále nemá vyhráno. Manželka Ivana Trojana a čtyřnásobná matka se totiž už léta potýká s depresemi a ty stále neodeznívají. Manželství je to jediné, co jí přináší radost...

Klára Pollertová-Trojanová stála před více než 30 lety po boku Milana Šteindlera a Dany Batulkové, když natáčeli komediální snímek Vrať se do hrobu. Tam si zahrála postavu usměvavé krasavice Evy Málkové, ale ve skutečném životě to bylo právě naopak. Slavný herec Ivan Trojan má vedle sebe ženu, která denně doslova trpí tím, co jí deprese naservírují.

Skeptická ohledně budoucnosti

Herečka trpí ošklivými depresemi, které se jí stále nechtějí pustit. Když ji stavy přepadnou, prochází si peklem. Klára v minulosti sama přiznala, že ji budou nejspíš trápit do konce života. "Jsem vyčerpaná, hlava mi přestává přijímat informace, začnu být popudlivá, agresivní, vytáčí mě maličkosti," přiznala dříve pro iDnes. Umí je někdy včas zarazit a zvolnit. "Ivanovi řeknu, že jsem unavená a vypnu," popsala herečka.

Jako mnoho lidí, kteří trpí depresemi, je na antidepresivech. A když přijdou ty horší, zvyšuje dávku, což ji prý podle jejích slov pomáhá. "Člověk se vrací do normálního stavu, řekla bych sám do sebe, do své osobnosti," vysvětlila před časem pro Blesk. Pochválila si, že radost jí stále dělá úžasné manželství s Ivanem, se kterým má čtyři syny, Františka, Josefa, Antonína a Václava.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy