Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velké tajemství legendárního Titanicu: 9 věcí, o kterých jste neměli ani tušení!

Ikonická scéna
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Asi každý film má nějaké tajemství, o kterém se moc neví. My vám dnes poodhalíme zákulisí legendárního Titanicu. Možná se budete divit, kdo měl hrát hlavní role a kolik změn se při natáčení událo. Tento úspěšný film si všichni můžeme pustit již tuto sobotu ve 20:00 na Prima MAX.

Film přináší příběh plný lásky a katastrofy, kterou nepřežilo více než 1 500 lidí, a tak na jeho konci nezůstává jedno oko suché. Říkalo se o něm, že je nepotopitelný, bohužel se toto tvrzení obrátilo proti všem a my už dnes víme, že to nebyla pravda. Tady máte 9 odhalení.

  • 1. Hlavní představitelé, tedy Kate Winslet a Leonardo DiCaprio se díky natáčení stali nejlepšími přáteli. Herečka to už několikrát projevila při svých děkovných řečech, ve kterých na Leonarda nezapomněla.
  • 2. Tak to byl mejdan. Při natáčení noční scény se stal štáb vtipálky a přisypal do polévky halucinogenní léky, které způsobily více než 80 lidem šílený zážitek. Všichni museli být po tomhle kanadském žertíku hospitalizováni.
  • 3. "Při scénách, ve kterých zatopí ledová vlna pokoje Titanicu, se museli herci extrémně soustředit, protože se mohly natočit jen jednou. Většina kulis a vybavení se vodou skutečně zničila.
  • 4. Krásná herečka se opravdu vžila do své role a v ledové vodě ve vybudované nádrži odmítala mít pod šaty neopren. Proto není divu, že dostala těžký zápal plic.
  • 5. James Cameron striktně odmítal, aby měl jeho film titulní píseň, proto James Horner, skladatel hudby pro Titanic, natočil song My heart will go on tajně. Píseň nakonec získala i Oscara.
  • 6. Oscarová píseň, kterou nazpívala Céline Dion, My heart will go on byla natočena na první pokus a ovládla všechny posluchače.
  • 7. Při scéně, kdy Jack maluje nahou Rose, patří ruka malíře Jamesi Cameronovi, který nakreslil všechny kresby, které se použily ve filmu.
  • 8. Jméno hlavního hrdiny, tedy Jack Dawson, si režisér vybral osobně v Halifaxu na hřbitově. Zde leží více než 300 obětí této ledové katastrofy.
  • 9. Hlavní role si měli původně zahrát Gwyneth Paltrow a Matthew McConaughey. Nakonec ovšem režisér propadl kouzlu dua Kate a Leonarda.

Související články

Další články