Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velké tajemství legendárního Buda Spencera: Před světem dokázal skrýt dvě talentované dcery

Velké tajemství legendárního Buda Spencera: Před světem dokázal skrýt dvě talentované dcery
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
rodina
Bud Spencer (†86) dokázal něco neuvěřitelného. Na světě po sobě zanechal nejenom skvělé komedie, u kterých se dodnes smějeme, ale i šikovné potomky. O jeho dcerách Cristianě (58) a Diamy (48) měl přitom tušení jen málokdo!

Bud Spencer vedl s manželkou Marií Amato (85) spokojený život přes padesát let. Za tu dobu se jim narodily tři děti. Nejstarší syn Giuseppe Pedersoli (59) je filmovým producentem, po něm měli ještě dvě holky.

A zatímco Giuseppeho většina lidí zná, o dcerách legendární mlátičky a parťákovi Terence Hilla (81) má ponětí jen málokdo. Cristiana Pedersoli se v otcových šlépějích nevydala, stala se spisovatelkou a designérkou. Její knížka Můj táta Bud: Vzpomínky na mého otce se výborně prodává především v Německu, kde na komediální duo Spencer a Hill nedají dodnes dopustit.

Mladší dcera Diamy Spencer, rodným jménem Diamante Pedersoli, už se ale v tátově filmovém umění zhlédla. Hrála především v italských komediích jako Un piede in paradiso nebo Superfantagenio.

Nechtěl pro ně protekci

Bud svoje děti nikdy nikam a do ničeho netlačil. Nechtěl, aby měly protekci. Na jejich úspěchy byl ale po právu pyšný. "Jsem velmi hrdý na svoje krásné dcery," napsal ještě za života na Facebook, kde má stále profil s bezmála 3 miliony fanoušků.

Sám Spencer byl mužem mnoha tváří a herectví nebylo zdaleka jeho jedinou životní náplní. Vystudoval práva, potom se věnoval plavání a vodnímu pólu. Když se stal filmovou hvězdou, nechtěl se spoléhat pouze na kamery, a tak se začal věnovat ještě pilotování helikoptér a podnikání.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy