Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velké stěhování! Veronika Kopřivová popsala, jak vypadal konec roku

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Nová situace
Už před vánočními svátky se šuškalo, že mezi hokejistou Jágrem (46) a jeho holkou Veronikou (27) panuje napjatá nálada. Veronika Kopřivová tvrdila, že na svátky odjede pryč. Nakonec ale na Vánoce zůstala s Jaromírem. Na konci roku pak přišlo velké stěhování.

Modelka a vyučená kadeřnice Veronika Kopřivová svým fanouškům sdělila, že nemá ráda vánoční shon a na svátky odjede.

"Děsí mě to slovo vánoční. Přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce a Silvestra bude. Zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou," tvrdila Veronika na Instagramu.

Nakonec se ale přemohla. Svému muži upekla vánočku i cukroví. Oba slavili Vánoce v tradičním duchu. Veronika ale byla jako na trní. Je hodně pracovitá a pořád chtěla něco dělat. Odpočívat snad ani neumí. A nakonec se realizovala při velké stěhovací akci.

"Tak jsem si užila tři dny volna, ale už jsem se upřímně těšila, až svátky skončí a nastane opět pracovní režim. Klid a volno mi moc nevyhovují. Dnes jsme konečně dokončili stěhování do nové kanceláře a skladu. Těším se na nové zítřky v novém prostředí a na vše nové, co mě v následujícím roce čeká," oznámila Verča na sociální síti.

Uvidíme, co známé dvojici přinese rok 2019. Vydrží Jágrovi a Kopřivové jejich láska? Budou mít konečně mimčo? Uvidíme!

Související články

Další články