Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Velké srovnání show Love Island a Like House: Vraťte nám VyVolené, prosí diváci

Love Island a Like House: Velké srovnání reality show
Zdroj: Se souhlasem TV Nova a TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Reality show

Češi se pustili do dvou reality show, které se aktuálně vysílají a ve společnosti rezonují. Co si o nich myslí? Velké srovnání a nejčastější názory na oba pořady jsme pro vás připravili do našeho článku. A na co se díváte raději vy? Na Love Island, nebo na Like House?

Dvě reality show podobného konceptu, avšak každá pro úplně jiné publikum. Jenže právě i pro na první pohled dosti podobné názvy si někteří lidé Like House a Love Island pletou. Udělali jsme tedy pro vás srovnávačku jak toho, o co v kterém pořadu jde, tak i nejčastějších názorů, které se v souvislosti s oběma show na sociálních sítích objevují.

Like House

Do vily smí jen influenceři

Do Like House vily se mohou dostat pouze influenceři. To jsou lidé, kteří mají na sociálních sítích, jako je Instagram anebo TikTok, pořádnou dávku fanoušků. Ty pak sledujeme pohromadě zavřené ve vile, kde plní nejrůznější výzvy. Pořad je oblíbený mezi mladším publikem a ve vztahu ke starší generaci si klade za cíl přiblížit jí problematiku sociálních sítí. I proto není nepochopitelné, že starší diváci Like House často kritizují.

Dejte tam známější influencery

Pokud už nějaké influencery znají, pak většinou ne ty, kteří jsou ve vile. "Proč tam nedali nějaké známé influencery?" ptají se lidé na sociálních sítích a hádají: "To je nedokážou zaplatit?" Show má být něco jako VyVolení pro mladé, někteří fanoušci se ale pozastavují nad tím, že soutěžící mohou na víkend domů. Pak nemá šanci přijít pořádná ponorka a lidé se u pořadu nudí.

Některým se nelíbí ani účast Agáty Hanychové ve vile, jiní ale tento krok oceňují jako dobrou metodu, jak to udělat, aby show sledovaly i třeba maminky dětí, které Like Housem žijí. Lidem se nelíbí ale ani chování mladých influencerů. "Myslí si, že jsou celebrity," dodávají.

Dohromady se pak fanoušci shodují na tom, že chtějí zpátky staré dobré VyVolené. "Podle mě je Love Island lepší než Like House, ale kdyby se vrátili VyVolení s Pergnerovou, byla bych nadšená," říká divačka Adriana.

Love Island

Do vily smí jen ti nejžhavější

Co se stane, když zavřete krásné ženy a muže na jeden ostrov? Je to možná sen mnohých z nás, jenže diváky začíná ostrov lásky nudit. Muži kritizují vysportované postavy pánských účastníků pořadu, dámám se zase nelíbí podle nich botoxem upravené krásky.

Divákům se nezavděčíš

"Prostituce v přímém přenosu," nadávají lidé s tím, že by raději sledovali normální lidi, i když třeba nemají prsa jako z porna. "Hrají si na vyšší lidstvo kvůli tomu, že jsou jako tesaní z kamene. Proč tam jeli? Aby si zap*cali?" rozčiloval se na sociálních sítích třeba divák Hynek.

Jenže všem se nezavděčíš a jiní diváci, kteří si podívanou na krásné, mladé a opálené lidi zase naopak užívají, si stěžují, když do show přijde někdo, kdo zrovna jako model nevypadá. Vzpomeňme si jen na sodu, kterou dostala Naomi za to, že má odstávající uši. Lidé by si přáli více akce a také návrat svých milovaných hrdinů, kteří museli ostrov opustit.

Související články

Další články