Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velké spory ve Slunečné: Intimní nachytání se zvrhne, Týna se Sylvou si půjdou po krku

Zdroj: Archiv TV Prima
+ Další 2 fotografie
boj
Dnešní díl oblíbeného seriálu Slunečná divákům opět přinese zajímavou a napínavou podívanou. V tom nejlepším Sylva nepříjemně naruší láskyplný moment Týny s Jankem. Důvod její návštěvy se neponese v milém duchu, půjde totiž o peníze, kvůli kterým si půjdou hvězdy Slunečné po krku.

Tvůrci seriálu Slunečná si pro diváky opět připravili napínavou podívanou. V dnešním díle si hlavní hrdinky půjdou po krku. Týna Popelková najala Dolejše a Slaninu, aby vyčistili studnu. Najdou ve studni poklad. Staré mince. Běta si myslí, že by měli poklad zase vrátit do studny, protože díky němu může být voda léčivá.

Poklad zatočí s celou Slunečnou

Dolejš se Slaninou chtějí nálezné, ale to Týna odmítne. Chce nechat poklad ocenit. O pokladu se dozví Sylva a okamžitě požaduje polovinu. Týna s Jankem ji odbydou, ale ukáže se, že poklad zmizel. Sylva ji obviňuje, že jí poklad nechce dát. Totéž dělá i Týna, která si myslí, že poklad ukradla Sylva. Jenže poklad doopravdy zmizel a ve Slunečné se kvůli němu Týna se Sylvou poperou.

Lež má krátké nohy

Do nemilé situace se dostane i Erika, protože Tom zjistí, že je provdaná za kamaráda Nama, který se rozhodne dokonce zalhat a Toma celá situace velmi zaskočí.

Související články

Další články