Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kudla do zad: Meghan a Harry odporným způsobem podrazili celou královskou rodinu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
zrada
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu Harry a Meghan svým rozhodnutím přestat plnit role v královské rodině způsobili velké zklamání. Tím, že se rozhodli pracovat, aby byli finančně nezávislí, zaskočili celou rodinu.

„Chápeme jejich touhu po odlišném přístupu, ale toto jsou komplikované záležitosti a jednání o nich zabere určitý čas,“ stojí v prohlášení vydaném ve jménu královny Alžběty II., která tak reagovala na prohlášení Harryho a Megan.

„Princ Harry a Meghan královnu ani zbytek rodiny o svém středečním oznámení neinformovali,” uvedl dopisovatel BBC Jonny Dymond, který je specialistou na královskou rodinu. Královna Alžběta, princ Charles i princ William se o úmyslech dvojice dozvěděli z televize…

Velké rozpaky

Dvojice ve středu sdělila, že nejde o nepromyšlené rozhodnutí, naopak se o možnosti, že změní své životní priority, bavili měsíce. „Máme v úmyslu vzdát se role ‚předních‘ členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její veličenstvo královnu,“ uvedli ve středečním prohlášení.

Plán už ve středu v BBC kritizoval někdejší tiskový mluvčí královské rodiny Dickie Arbiter. Zejména mu vadilo cestování mezi Anglií a Amerikou. „Je to logistická noční můra, jak se bude řešit jejich bezpečnost?“ ptal se s tím, že v Británii členy rodiny chrání Scotland Yard.

Související články

Další články