Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velké prohlášení z kriminálu: Vězeň Řepka se směje honičům popularity

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
co je nového
Fotbalista Tomáš Řepka (45) je momentálně nejsledovanějším fotbalistou v Česku. Denně se objevují informace a spekulace, co ve vězení dělá a jak na tom je. Řepkova partnerka Kateřina Kristelová (39) se rozhodla zvědavost ukojit a zveřejnila prohlášení, které Řepka odsouhlasil.

Prohlášení k situaci Tomáše Řepky (45), jak ho zveřejnila Kateřina Kristelová:

Vzhledem ke spoustě dotazů a naléhání televizí a redakcí, informací zaručeně „pravdivých zdrojů“ a „informátorů“, kteří vědí, co přesně je s Tomášem, kde se nachází, jak se cítí i co konkrétně dělá a co mu chybí, si dovolím vyslovit já, která nemám informace určitě tak „exkluzivní“ a „šokující“, ale jako jeho životní partnerka PRAVDIVÉ.

Od jeho nástupu do výkonu trestu bylo zveřejněno nejméně 5 názvů zařízení, kde se nachází. Můžu vás ujistit, že mezi vrahy není, co by tam dělal. Nikdo mu neubližuje, netýrá, ani ho nebije a on neplánuje útěk ani nejede tour po nápravných zařízeních. Respektuje řád, princip i mechanismus toho, kde je a vnímá vše normálně. Jak sám řekl, se vztyčenou hlavou zaplatí za chyby úzce související s jeho minulostí a unese vše, co s tím souvisí. Některá média by ho ráda viděla na kolenou, kdoví proč, asi že na rozdíl od jiných z jeho okolí z minulosti se s nimi rozhodl na ničem neparticipovat a je to ON, kdo si vybírá, komu jaké prohlášení a rozhovor dá. Je jedním z mála v tomto úsměvném světě přetvařování, kdo média nepotřebuje a nestojí o ně. To ona potřebují JEHO.

Novináři nemají fakta, lžou, podsouvají veřejnosti jiné režimy, než ve kterých žije, parazitují, protiřečí si a předkládají lidem naprosté nepravdy. Vězeňská služba se nevyjadřuje. Celkově je zasahováno do Tomášových osobnostních práv, což bude mít další souvislosti. Ale člověk si svoje jednání a chyby někdy uvědomí až v momentě zúčtování. Přesně, jak říká Tomáš, který je se mnou v pravidelném kontaktu, stejně jako se svými advokáty, a který mě o toto prohlášení požádal.

Nestojí o líbivé vzkazy ani rozhřešení veřejnosti. Směje se tomu, kdo všechno si na něm nyní honí popularitu, třeba aby i sejmul kus viny sám ze sebe nebo aby na sebe jenom upozornil. Je svůj, tím i zůstane, nehodlá se měnit, neuhýbá a o detailech jeho pobytu za mřížemi bude jeho nová kniha. Ke smutku některých lidí a redaktorů je o ni enormní zájem, stejně jako o Tomáše jako personu, ať je, kde je. KULT jeho osobnosti bude fungovat vždycky.

Počkejte si tedy na PRAVDU od člověka, kterému média dopřávají takovou dávku pozornosti, jako by byl Monte Christo.

Vyřizuji pozdrav od KAPITÁNA.

Související články

Další články