Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Velké přiznání Karla z Robinsonova ostrova: Takhle jsem se skoro ufetoval k smrti! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Na Robinsonově ostrově se začínají dít opravdu zajímavé věci. Zina, kterou ostatní soutěžící považují za slabou hráčku, dostane tajný úkol. Na druhé straně u Karla, kterého ostatní soutěžící opravdu nemusejí, proběhne velké životní přiznání. Rozhodně se máte na co těšit.

V dnešní epizodě Robinsonova ostrova se budou dít věci. Zina Šímová dostane tajný úkol, soutěžící budou bojovat o vytouženou sladkou odměnu v podobě lahodných vaflí a Karel Šimek, který u diváků i uživatelů na sociálních sítích vzbuzuje spoustu vášní, odhalí tajemství své minulosti.

„Pocházím z velice slabých sociálních poměrů. Dětství jsem měl poněkud smutné. Musel jsem začít sám pracovat a bojovat. Celý můj život byl průpravou na tuto hru. Potkaly mě i drogy. Po dva, po tři roky to bylo fakt špatně. Vypadalo to, že to všechno odsedím,“ přiznal na ostrově šestatřicetiletý technik ze Šumperka.

„Jenomže mi do života vstoupila neskutečná ženská, dala mi nádherného syna, a od té doby jsem se kousl a jsem OK.“ Karel je na svůj životní posun náležitě pyšný. „Jsem rád, že jsem se pohnul a ponaučil. Miluju svůj pohled do zrcadla.“

Jak se bude vyvíjet Karlova cesta soutěží? Sledujte Robinsonův ostrov už dnes večer na Nově!

Související články

Další články