Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velké přiznání finalistky SuperStar: Celeste Buckingham hladověla a měla deprese

Velké přiznání finalistky SuperStar: Celeste Buckingham hladověla a měla deprese
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @celbuckingham
+ Dalších 5 fotografií
Komplexy
Každá žena má někdy období, kdy sama sebe nemá vůbec ráda. Tím samým si prochází i slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (25), která si prošla depresemi kvůli váze a menší velikosti kalhot. Prošla si hladověním i úmorným cvičením, aby si uvědomila, že na ničem z toho nezáleží. A to vzkázala i ostatním nespokojeným ženám.

Neexistuje snad žádná žena, která ze sebe samotné neměla komplexy. Říkat si před zrcadlem, že tenhle vršek není slušivý a těch pár kilo z lenošení je prostě vidět, tím si prošla snad každá. Některé ženy takové pocity a dojmy zažívají jen pár dnů, ale ty další se sebou mohou bojovat i dlouhé měsíce nebo roky. Přesně tak to měla i finalistka SuperStar Celeste Buckingham

Hladovění, úmorné cvičení a deprese

Slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu dlouho válčila s tím, jak vypadá. Sama to přiznala na svém Instagramu, když přidala fotku, kde je odlíčená a vypadá spokojeně. "Dlouho bojuji s tím, jak vypadám," začala Celeste. Připomněla, že ženy by se podle ní měly hodnotit hlavně kladně a nijak se neshazovat. "Ale musím přiznat, že poslední měsíce jsem zase spadla do svých dřívějších zlozvyků," přiznala se.

Chvíli se vrátila ke hladovění, což některé ženy berou jako dobrou volbu pro to, aby zhubly pár kil. A to je jedna z nejhorších cest, protože si snadno mohou poškodit žaludek, trávení a má to i velký vliv na psychiku, protože si člověk nedopřeje obyčejné jídlo, natož nějakou mlsku. "Pak jsem si uvědomila, že je to blbost. Začala jsem cvičit tím způsobem, že jsem několikrát málem odpadla od únavy," dodala.

Krásný vzkaz pro ty, kteří o sobě pochybují

Když byla unavená i ze cvičení, vyhýbala se zrcadlům a chození ven. "Nemusela jsem se oblékat a řešit, co na sebe, abych pak neměla půlhodinové depky kvůli riflím, které jsem před třemi lety zapnula," svěřila se fanouškům a vzápětí úplně otočila: "Vím, že je to blbost. Vím, že mně a mým blízkým je jedno, kolik vážím a jak vypadám."

Celeste trpí zdravotními problémy, které nabourávají funkci jejího metabolismu, a před třemi lety prodělala těžkou nemoc. Od té doby je na sebe velmi přísná, někdy až nespravedlivě, jak sama přiznala. Pro všechny, tudíž i pro muže, má jasný vzkaz, který by mohl pomoci v sebepřijetí a sebeúctě.

"Vaše hodnota jako člověka není postavená na tom, jak vypadáte a kolik měříte nebo kolik máte kil v konkrétní životní etapě. Mějte sami sebe rádi, nesuďte druhé podle vzhledu, mluvím z vlastní zkušenosti, nemáte ani tušení o tom, co přežili, aby tu dnes před vámi stáli," vzkázala Celeste.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy