Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velké překvápko: MMA zápasník Patrik Kincl je tatínkem, podařilo se mu to ututlat až do porodu

Velké překvápko: MMA zápasník Patrik Kincl je tatínkem, podařilo se mu to ututlat až do porodu
Zdroj: archiv Patrik Kincl
+ Dalších 5 fotografií
Novinka
Zápasník MMA Patrik Kincl se stal poprvé otcem. Manželka Pavla mu porodila krásnou dcerku. Holčičku hrdí rodiče pojmenovali Anežka. Že se Kincl stane otcem, neměl nikdo absolutně žádné tušení. Páru se to podařilo perfektně ututlat, a kdyby Patrika nepřemohly emoce, možná by se to svět nikdy nedozvěděl.

Jen před malou chvíli se hvězda MMA z Hradce Králové pochlubila na sociální síti radostnou novinkou. Patrik Kincl se stal tatínkem a všem tak naservíroval pořádné překvápko, protože o tom téměř nikdo nevěděl. Nicméně když už se tedy rozhodl radostnou novinku sdělit světu, pojal to velmi originálně a s humorem.

Podařilo se to utajit

Že se Patrik a jeho manželka Pavla stanou rodiči, tušil jen málokdo. Jejich rodinka se nyní rozrostla o dalšího člena. Novorozenou holčičku pojmenovali Anežka. Jak je ale možné, že o těhotenství Pavly nikdo netušil? "Teď už je asi většině z vás jasný, proč posledních pár měsíců byla moje žena za paní Columbovou," řekl s úsměvem Kincl.

Původně Patrik nechtěl, aby se tato zpráva rozšířila dál. Nicméně sám uznal, že neříci to nikomu, byla chyba. Teď toho lituje. "Neměl jsem v plánu tuhle úplně nejvíc největší osobní záležitost křičet do světa, ale podlehl jsem emocím a vlastně i pocitu viny, že si to můj okruh přátel, známých a fanoušků zaslouží vědět. Na spoustu blízkých jsem zapomněl a takhle bych to rád napravil. Omlouvám se," povzdychl si zápasník MMA.

Porod byl náročný zřejmě nejen pro Pavlu ale i pro Patrika samotného. "Byla to totiž celkem hektická noční směna a musel jsem stíhat i domluvené záležitosti. Pár hodin po porodu jsem tak vedl seminář na Seči, abych večer nasedl do auta směr Poznaň na focení pro Pitbull West Coast, které bylo speciálně kvůli termínu porodu posunuté na pátek," vysvětloval Patrik.

"Anežka se nám ale na nějaký ty termíny rozhodla z vesela vykašlat. Alespoň, že nám počkala do Chrudimi, když nám v Hradci oznámili full house. Jasně, Pardubice jsou blíž, ale mít je v rodném listu fakt nechceš. Hradečáci potvrdí. Holka má holt rozum," pokračoval.

První pocity jakožto otce

Patrik je známý vtipálek a ani při příležitosti, kdy se mu narodila dcera, si neodpustil nějaký ten žertík. "Nechci psát žádná klišé o tom, jak se to žádnému pocitu nevyrovná. Měl jsem na ten den domluvené zapůjčení Harleye a tipuju, že by to mohlo bejt celkem podobný, tak vám tu nechci kecat," směje se Patrik. Až si tohle přečte jednou jeho dcerka, určitě se také zasměje.

Tím ale s vtípky Patrik neskončil. "Jó a to nejdůležitější - tatínek je v pořádku a při porodu byl stoprocentní. Teď si naposledy v Polsku vyhodil z kopejtka, vypil sedmdesát litrů kafe a rozjíždí novou éru seriózního a rozumného otce. No, možná raději počkám na malou a projdeme si pubertou společně ať v tom není sama," napsal na závěr. A kdo ví, třeba mu to i vyjde. Jak moc to novopečeným rodičům sluší, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy