Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Velké překvapení ve StarDance: Bagárová se po vyřazení rozplakala, vypadla právem?

Zdroj: Česka televize
+ Dalších 18 fotografií
STARDANCE
Druhý díl oblíbené taneční soutěže StarDance máme za sebou. Tentokrát jsme mohli vidět řadu skvělých a velmi vyrovnaných výkonů. Které hvězdy všechny překvapily a kdo měl při tanci problémy? Dnes večer jsme se museli bohužel rozloučit s dvojicí, kterou tvořila zpěvačka Monika Bagárová s partnerem Robinem Ondráčkem.

Máme za sebou druhý premiérový díl taneční soutěže StarDance. V tomto ročníku jsou vesměs všechny výkony vyrovnané a mezi desítkou párů není prakticky žádný outsider. Ještě minulý týden to ale vypadalo, že nejslabším článkem bude Veronika Arichteva.

Herečka ale dnes předvedla perfektní výkon a porota byla velmi mile překvapena. Tentokrát na svém výkonu opravdu zamakala a bylo to poznat. Tak snad jí její odhodlání vydrží ještě na další kola. Velkým překvapením byla sice čokoládová kráska Monika Bagárová, ta ale nakonec soutěž překvapivě opustila.

Náročné to měla dneska i Daniela Šinkorová (45), které se stala malá nehoda. Na konci čísla se jí podpatek zamotal do silonek, ale Daniela neklopýtla a dokončila svůj tanec bez problémů.

Velké ovace sklidila i Pavla Tomicová, která je velkým překvapením letošního ročníku. Herečka dokazuje, že i s pár kily navíc můžete vypadat dokonale a zatancovat na jedničku. Dnes večer musel ale jeden pár soutěž opustit.

Nejméně bodů od diváků dostala favorizovaná Monika Bagárová. Někteří lidé si myslí, že zpěvačka vypadla neprávem a v soutěži měla ještě zůstat. „Určitě tam byly slabší páry než Monika Bagárová s partnerem,“ píše se na sociálních sítích.

Související články

Další články