Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Velké překvapení: Jolana Voldánová ukázala krásnou dceru (15), z fleku by mohla dělat modelku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
StarDance 2019
Televizní stálice Jolana Voldánová (50) se o víkendu pochlubila svou půvabnou dcerou. Kačenku (15) má s manželem Petrem Císařovským (54) a je jejich jediným společným potomkem. Známá moderátorka si ji vzala jako doprovod na sobotní natáčení StarDance.

Roste do neskutečně krásy! Voldánová se na StarDance ukázala s dcerou loni, za ten rok se ale Kateřina vyloupla z dívenky v nádhernou slečnu.

Zároveň maminku přerostla, a jestliže do výšky poroste i nadále, klidně by z ní jednoho dne mohla být modelka. Anebo se také najde před kamerou při hlášení zpráv?

Voldánová není pouze legendou televizního zpravodajství, ale její jméno je pevně spjaté i s populární taneční show. Byla totiž jednou z hvězd, které v roce 2006 tancovaly ve vůbec první řadě StarDance. Natáčení soutěžních večerů si od té doby nechá ujít jen málokdy.

Patnáctiletá Kačenka je jedinou společnou dcerou Voldánové a podnikatele Petra Císařovského. Z prvního vztahu má Jolana syna Vojtu, Petr z prvního manželství zase dceru Terezu.

Související články

Další články