Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velké potíže s pohřbem Miloše Nesvadby (†95): Rodina se nemůže dohodnout s Národním divadlem

Miloš Nesvadba
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
PROBLÉM
Ve středu zesnulý herec a ilustrátor Miloš Nesvadba byl srdcem i duší největším fanouškem Národního divadla, jehož byl také dlouholetým členem, a tak není divu, že rodina zesnulého chce uspořádat poslední rozloučení právě ve Zlaté kapličce. Jenže podle zpráv blízkých rodině se zatím nepodařilo najít společnou řeč s divadelním svatostánkem.

Komplikace

„Divadlo i s ohledem na situaci chce něco jiného než pozůstalí, takže se na první schůzce vůbec nedohodli. Všichni si pamatují ještě to nešťastné poslední rozloučení ve foyer Národního divadla s Ljubou Skořepovou, tohle rodina nechce připustit,“ dozvěděli jsme se z důvěryhodných zdrojů blízkých zdrceným příbuzným.

Jeden ze dvou synů Miloše Nesvadby (†95), Michal, pevně věří, že nakonec s Národním divadlem společnou řeč najdou. „Zatím jsme se opravdu nedohodli. Je těžké se v této době na něčem dohodnout. Máme trochu jiné názory, trošku nás překvapilo, že myslí jinak, než myslíme my. Budeme iniciovat další schůzku, ale doufám, že to snad do příštího týdne vyřešíme,“ řekl eXtra.cz dětmi oblíbený Michal Nesvadba (62).

Foyer nechtějí

Otázkou je, jestli divadlo opravdu nenabídlo pouze foyer, protože když jsme synovi zesnulého připomněli podle některých nedůstojný pohřeb Skořepové, přitakal. „To si právě také myslíme,“ dodal v jasném náznaku, že jakési předsálí divadla moc nepřichází v úvahu.

„Vše zatím řešíme s rodinou, s kterou jsme v kontaktu,“ uvedl za Národní divadlo Tomáš Staněk.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy