Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Velké plány po odchodu Tomáše Řepky z vězení. Co z nich prozradila Kateřina Kristelová?

+ Dalších 6 fotografií
Možná už v listopadu může padnout rozhodnutí, na základě kterého se Tomáš Řepka (45) po půl roce může znovu ocitnout na svobodě. K jeho případnému podmínečnému propuštění sice patrně dojde až za pár týdnů, Kateřina Kristelová (39) ale už naprosto přesně ví, co bude s partnerem dělat. Podívejte se na video, v němž moderátorka v rozhovoru prozrazuje mnohem víc.

„Nejdřív spolu někam odjedeme. Naše rodina nám dala dárek, protože chtěla, abychom byli spolu. Pro Tomáše chystám velkou přivítací párty, kde bude mít všechny lidi, které má rád, všechny sportovce, kteří mu i tady (když je ve vězení – pozn. red.) vyjadřují podporu,“ řekla eXtra.cz v exkluzivním rozhovoru Kateřina Kristelová (39).

A zatímco předchozí rok a půl nebyl pro jejího druha vůbec jednoduchý, když běhal od jednoho soudu k druhému a řešily se problémy z jeho minulosti, ty následující naopak mohou přinést velké změny k lepšímu.

„Ty roky budou zlomové. Máme rozjetých několik sporů, v nichž budeme v jiné roli, než v jaké by nás někteří lidé rádi viděli. Bude to role opačná než doteď, kdy z toho měli radost. Teď ji asi mít nebudou. Nezbývá než poděkovat doktoru Tomáši Sokolovi a doktorce Evě Ondřejové, protože se o nás skvěle starají. Touhle eskapádou končí jakékoli účtování s Tomášovou minulostí. Nikdo z nás neví, co život přinese, ale pevně věřím, že už nebude muset chodit k soudům,“ tvrdí Kateřina a vypočítává, co dalšího dvojici čeká.

Budoucnost

„Budeme žít normální, klidný a hezký život. Tomáš si chce dodělat trenérskou áčkovou licenci, velmi se na to těší. Máme před sebou také určité projekty. Existují televize, které nás do něčeho přemlouvají, i když Tomášovi se do toho moc nechce. I já si za ta léta zasloužím rodinný život. Baví mě vařit, vytvářet mu zázemí, baví mě být se svou rodinou. Taky jsem si od života zasloužila pár facek. Přišly oprávněně, to vím. Lidé nemusejí mít strach, že by nám chyběla pokora. Akorát nejsme typy obětí,“ prozrazuje a naznačuje, že na rozdíl od některých jiných žen nikdy nebyla herečkou, která by uměla plakat na povel, aby ji lidé mohli náležitě politovat.

Co říkají Tomášovi spoluvězni na její návštěvy ve vězení? Jak Kristelová komentuje pasáž z dopisu Řepky o Erbové? Co si Kateřina myslí o svých kriticích a médiích? Jací jsou s bývalým fotbalistou v soukromí? A proč by situaci bez hluboké lásky k partnerovi nedala? To vše a další zajímavosti se dozvíte ve videorozhovoru na začátku článku.

Přečtěte si také:

PROČ JE PRO KATEŘINU OBDOBÍ UVĚZNĚNÍ PŘÍTELE JEDNO Z NEJHEZČÍCH?

JAK SE HO ZASTALA KVŮLI JEHO PRÁCI V PEKÁRNĚ?

PROČ UŽ SE O TOMÁŠE ŘEPKU VE VĚZENÍ NEBOJÍ?

JAK KATEŘINA REAGOVALA NA TOMÁŠOVU BUDOUCNOST?

CO O NÍ ŘEPKA NAPSAL DO REDAKCE EXTRA.CZ?

JAK SE MU ŽIJE ZA ZDMI VĚZNICE?

Související články

Další články