Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velké plány Cameron Diaz: Konec kariéry a život na Havaji

Velké plány Cameron Diaz: Konec kariéry a život na Havaji
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
Rodina
Cameron Diaz (47) dlouho patřila mezi slavné ženy, pro které je kariéra na prvním místě. Muže dle svých slov nepotřebovala a dítě vůbec nechtěla. Vše se změnilo poté, co poznala Benjiho Maddena (41), s nímž začala uvažovat o rodině. V roce 2015 si ho vzala a v lednu letošního roku přivítali na svět prvorozeného potomka. Kvůli dcerce Raddix se nyní podle deníku The Sun chtějí zcela vzdát kariéry a odstěhovat se na Havaj.

Cameron Diaz a Benji Madden se v lednu letošního roku stali poprvé rodiči. Na svět přivítali dcerku, kterou pojmenovali Raddix. Ta obrátila jejich svět vzhůru nohama.

Herečka už v roce 2018 oznámila, že si od práce dává na čas pauzu a je možné, že ji na hřebík pověsí úplně. Zdá se, že příchod miminka rozhodl a Cameron chce být maminkou na plný úvazek. S manželem hledají nový dům a velmi se jim zalíbila představa se úplně odstěhovat z Hollywoodu.

Benji Madden sice nemá tak rozjetou kariéru jako jeho žena, podle zdroje deníku The Sun ale také uvažuje, že kytaru nadobro odloží. S Cameron se shodl na tom, že nejvíce by se jim líbilo dcerku vychovávat na Havaji.

Sourozenec

Sám Benji pochází z velké rodiny a dětství si užíval se svým dvojčetem. Proto by byl rád, kdyby se malá Raddix co nejdříve dočkala sourozence. Tento nápad se líbí i Cameron Diaz. Vypadá to tedy, že rodinka slavného páru se brzy ještě rozroste a děti budou navíc vyrůstat daleko od světel reflektorů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy