Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velké odpuštění: Homola poklekl před Daru s růží v puse a těší se na společné Vánoce

Zdroj: Instagram/archiv
+ Další 4 fotografie
udobření
Je to přesně devět let, kdy Dara Rolins (47) přišla tehdy svému příteli Matěji Homolovi (46) na nevěru. Rodiče malé Laury se po pětiletém vztahu rozešli. Za devět let se ale mnohé změnilo a Dara, která je podle všeho od rozchodu s Rytmusem stále sama, vzala Homolu na milost. Dokonce ho pozvala i na svůj vánoční koncert jako hosta.

Mezi Darou (47) a frontmanem kapely Wohnout vládly několik let napjaté vztahy. I když spolu komunikovali a v rámci možností vycházeli především kvůli dceři, dnes by se dalo říct, že mají vztah až nadstandardně přátelský.

Matěj Homola dokonce doprovodil Daru na jejím vánočním koncertu na ukulele. Dara v červených šatech po boku Matěje zazpívala koledu Půjdem spolu do Betléma, což muselo udělat velkou radost především jejich dceři Lauře.

Matěj si přidal na svůj Instagram fotografii z koncertu a připojil krásný komentář. „Bylo mi ctí zahrát a zazpívat duet s osobou blízkou na jejím vážně skvěle zprodukovaném a vyprodaném vánočním koncertě.“

Dara dlouho nemohla skousnout Matějovu nevěru s manažerkou rádia Janou Matulajovou, dneska už je ale vše odpuštěné a Homola, který na koncertě před Daru poklekl s růží v ústech, slaví Vánoce s dcerou i bývalou partnerkou. „Já jsem nezažil ještě v životě Vánoce, u nás v rodině a ani u Dary, že bychom hráli a zpívali. My sice Vánoce slavíme spolu, ale pouštíme si k tomu normální koledy, které nazpíval někdo jiný,“ prozradil Top Star magazínu Homola.

Po tom, co se Dara rozešla s Rytmusem, kterého Homola neměl zrovna v lásce, se jejich vztahy ještě zlepšily a na obou bylo vidět, že si toho nesmírně váží.

Související články

Další články