Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Velké nepříjemnosti šéfky Miss Taťány Makarenko. Manžel skončil tři měsíce po svatbě v poutech

Taťána Makarenko je strachy bez sebe. Manžela Martina Pánka zatkla skotská policie
Zdroj: Se souhlasem Taťány Makarenko, Renata Bušková/extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
zadržení

Manžel Taťány Makarenko, prezidentky soutěže krásy Miss Czech Republic, se dostal do nepříjemné situace. Martina Pánka zadržela skotská policie při nedávném výjezdu na fotbalový zápas, potvrdila Makarenko webu Super.cz. Dodala ale, že zatím vůbec neví, co se stalo, a má minimum informací, jak na tom její muž je.

Mohu potvrdit, že můj manžel byl ve skupině osob, které zadržela skotská policie při nedávném výjezdu na fotbal,“ řekla Super.cz Taťána Makarenko. Zatím však nemá žádné informace o tom, co se přesně stalo, a má jen minimální povědomí o situaci svého muže.

Od té doby žiju v nejistotě a obavách, anglosaské právo je diametrálně odlišné od toho českého, stejně jako postupy skotských úřadů. Informační transparentnost je z mého pohledu velmi nízká, komunikace s manželem je možná jen v minimální míře, sama tak mám bohužel jen minimum informací,“ dodala Makarenko. Doufá, že se jedná o nedorozumění a že bude manžel brzy propuštěn.


Makarenko věří, že jde o omyl

Je pro mě nesmírně frustrující, že nedokážeme s právníky získat potřebné informace a že manžel nemá prostor vše vyjasnit, protože jsem přesvědčená, že se jedná o jeden velký omyl. Věřím, že se brzy vše vyjasní a manžel se vrátí zpět do Česka,“ doplnila šéfka Miss Czech Republic.

Manželství s Martinem Pánkem uzavřela Makarenko letos v srpnu po tříleté známosti. Veselka se konala na golfovém hřišti nedaleko Prahy a zúčastnilo se jí 120 hostů, jak tehdy informoval web iDnes.cz. Po svatbě vyzdvihla Makarenko svého manžela jako úžasného partnera a nejlepšího kamaráda, který jí byl více než tři roky největší oporou.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy