Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velké gesto před nástupem do vězení: Tomáš Řepka se omluvil exmanželce Renatě!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 19 fotografií
omluva
Těsně před nástupem do vězení Tomáš Řepka (45) šokoval nejen veřejnost, ale především svou bývalou manželku Renatu. Než se oblékl do vězeňských tepláků, veřejně se jí omluvil za to, jaký byl konec jejich manželství. Nezapomněl zmínit ani Vlaďku Erbovou (37), pro tu ale vlídná slova neměl.

Bývalý fotbalový obránce Tomáš Řepka v pondělí nastupuje do ruzyňského vězení, kde si odsedí 2 a půl roku. Při posledním rozhovoru na svobodě pro Top Star magazín udělal něco, co by od něj nikdo nečekal. Na kameru se omluvil své bývalé ženě Renatě Řepkové

Řepka si nyní sype popel na hlavu. "Já teď možná řeknu věc, kterou ode mě málokdo čeká, tyhle věci nedělám a opravdu jsem je asi nikdy neudělal. Chtěl bych se omluvit své první ženě Renatě za to, že skončilo moje manželství díky Vladimíře Erbové, protože jsem si jí pustil do svýho života. Proto bych se chtěl svý ženě omluvit. Já jí to děsně dlužím a tímhle tím opravdu chci říct, že se omlouvám," sdělil jen chvíli před nástupem do vězení.

Nynější partner Kateřiny Kristelové ale nezastírá, že manželství by skončilo i bez známosti s Erbovou. "Samozřejmě by moje manželství skončilo tak i tak, ale skončilo by jinak a líp a nebyly by kolem toho takový všelijaký excesy a problémy," doplnil.

Kromě omluvy pro exmanželku se ale pochlubil i tím, že se snaží srovnat své vztahy s dětmi Veronikou a Tomassem. "Telefonoval jsem s nimi. Dvakrát nebo třikrát jsem telefonoval s Veronikou, když to vlastně vypuklo. Samozřejmě není jí to jedno, taky tomu nevěřila a úplně koukala. Nikdy nečekala, že to takhle dopadne. Bylo jí to opravdu upřímně líto a s Tomassem se ty vztahy napravují, ten kontakt není takovej, ale pracuje se na tom a to mi zatím stačí. Já vím, že těch věcí se v minulosti napáchalo hrozně moc a ono se to musí spravovat postupně. Já věřím, že to skončí dobře," uzavřel Řepka, který se dnešním dnem stane vězněm.

Související články

Další články