Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Velké finále už dnes! Vyhraje opravdu dřevák Pavlásek? Víme, koho favorizují bookmakeři

Velké finále už dnes! Vyhraje opravdu dřevák Pavlásek? Víme, koho favorizují bookmakeři
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Jde se do finále. Už jde opravdu o hodně a poslední večer StarDance dnes bude hodně napínavý. Zbyli tři nejúspěšnější a teď se poperou o vítězná místa. Vyhraje nakonec neoblíbený Pavlásek, pohybově nadaná Schneiderová, či nenápadná Marie Doležalová? Víme, kdo je favorit bookmakerů.

Letošní StarDance je určitě unikátní v tom, že nemusíte být Fred Aster, abyste se protančil do finále. Samozřejmě narážíme na nelibost diváků z toho, že až skoro na vrchol se vyšplhal dřevák Lukáš Pavlásek Jenže podle hlavního bookmakera Fortuny Michala Hanáka byl už před soutěží černým koněm, nebylo žádným překvapením, že tohle nemehlo postoupí.

Kdo podle něj má největší šanci na výhru? Jestli fandíte Jitce Schneiderové, podle tanečních schopností jasné favoritce, tak vás musíme zklamat. Podle Hanáka je podle kurzu 1,27:1 nejblíž k vítězství Marie Doležalová. Jitka je hned za ní se statistikou 2,6:1 a jako bronzový by měl skončit Pavlásek, který má kurz 4,5:1.

„Fakt je ten, že obě dámy tančí moc pěkně a vyhrát by si zasloužily obě. Ať to bude jedna nebo druhá, bude to těsně, slovy klasika, o prsa korejské atletky. Každopádně během celé soutěže ve mně stále sílí očekávání, jestli český národ svoji recesistickou „misi“ s krycím názvem „Lukáš Harapes“ dotáhne do úplného konce. A jako bookmaker k tomu nemohu říct nic jiného, než že kurz 4,5:1 za trochu toho rizika stojí,“ uvedl Michal Hanák.

Kdo nakonec bude ta "nejlépe" tančící celebrita v letošním StarDance, se dozvíme ještě dnes, schválně jestli čísla nelžou a nakonec všem vytře zrak Lukáš Pavlásek.

Související články

Další články