Letošní StarDance je určitě unikátní v tom, že nemusíte být Fred Aster, abyste se protančil do finále. Samozřejmě narážíme na nelibost diváků z toho, že až skoro na vrchol se vyšplhal dřevák Lukáš Pavlásek. Jenže podle hlavního bookmakera Fortuny Michala Hanáka byl už před soutěží černým koněm, nebylo žádným překvapením, že tohle nemehlo postoupí.

Kdo podle něj má největší šanci na výhru? Jestli fandíte Jitce Schneiderové, podle tanečních schopností jasné favoritce, tak vás musíme zklamat. Podle Hanáka je podle kurzu 1,27:1 nejblíž k vítězství Marie Doležalová. Jitka je hned za ní se statistikou 2,6:1 a jako bronzový by měl skončit Pavlásek, který má kurz 4,5:1.

„Fakt je ten, že obě dámy tančí moc pěkně a vyhrát by si zasloužily obě. Ať to bude jedna nebo druhá, bude to těsně, slovy klasika, o prsa korejské atletky. Každopádně během celé soutěže ve mně stále sílí očekávání, jestli český národ svoji recesistickou „misi“ s krycím názvem „Lukáš Harapes“ dotáhne do úplného konce. A jako bookmaker k tomu nemohu říct nic jiného, než že kurz 4,5:1 za trochu toho rizika stojí,“ uvedl Michal Hanák.

Kdo nakonec bude ta „nejlépe“ tančící celebrita v letošním StarDance, se dozvíme ještě dnes, schválně jestli čísla nelžou a nakonec všem vytře zrak Lukáš Pavlásek.