Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Velké finále Česko Slovensko má talent: Diváci mají jasno, kdo zvítězí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Talent
Soutěž Česko Slovensko má talent jde do velkého finále. Do posledního kola se probojovalo devět soutěžících. Diváci už mají vybrané horké favority a mezi nimi jsou tři finalisté. Kdo nakonec zvítězí, je čistě na rozhodnutí fanoušků.

V sobotu můžeme na obrazovkách televize Prima sledovat velké finále pořadu Česko Slovensko má talent. Po neuvěřitelných třech měsících plných talentové zábavy je to konečně tady.

Do finálového kola postoupilo celkem devět finalistů, mezi nimiž jsou zpěváci, tanečníci, ale i akrobati. Diváci už mají vybrané jasné favority na vítězství. Horkými favority jsou rovnou tři finalisté.

Prvním horkým favoritem je zpěvák Daniel Zappi (35). Ten uchvátil porotu a diváky svým neuvěřitelně skvostným hlasem. Talentovaný zpěvák je v civilu italsko-britský učitel. Žije v Praze společně s jeho slovenskou manželkou. Rovnou do finále ho poslala porotkyně Diana Mórová, když stiskla zlatý bzučák.

Dalším miláčkem publika je jedenáctiletý hoch Samuel Rychtár. Ten všechny ohromil, když se zjevil na jevišti s kytarou a zazpíval píseň, kterou sám složil. Na svůj věk je velmi talentovaný a má velký potenciál na vítězství. Mladičký Samuel se do finále dostal také díky zlatému bzučáku. Ten mu ale nevěnovali porotci, protože už měli všechny vyčerpané. Zmáčkli ho pro něj moderátoři a poslali ho tak rovnou do finále.

Třetími horkými favority soutěže Česko Slovensko má talent jsou maličcí akrobaté z Ukrajiny. Osmiletá Katja a jedenáctiletý Nikita si získali přízeň porotců i diváků. Za pomoci dvou provazů předvedli číslo, jaké v soutěži nemá obdoby. Do finále je poslala Marta Jandová za pomoci zlatého bzučáku.

Kdo se nakonec stane vítězem celé soutěže? Bude to zpěvák Zappi či talentovaný skladatel Samuel nebo maličcí akrobati z Ukrajiny? To vše záleží jen na divácích, koho si sami pomocí hlasování vyberou. Komu fandíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Mohlo by vás zajímat

Další články