Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Velké drama v SuperStar: Holky se do krve pohádají kvůli pařbě v Praze

Hádku vyvolala party, které se obě účastnily.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
superstar

Dramatický Super výběr na TV Nova pokračuje, na diváky čeká druhá epizoda ze staré čistírny odpadních vod v Bubenči! Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíž k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Nový díl bude na ostří nože. Dvě soutěžící se nedávno zúčastnily párty v Praze, která ve finále skončila velkou hádkou. "Mlč, nechci tě už poslouchat. Mám na tebe alergii," odchází naštvaně jedna z dívek.

Porota SuperStar se dozví prakticky cokoli a nic se před ní neutají. To platí i v případě velké párty, kterou soutěžící v noční Praze absolvovali. Reakce Báry Štanclové a Karmen Saroyanové na přímou otázku, zda byly na párty, byla velmi zajímavá.

Nejdříve se pokusily obě zapírat, poté Karmen ukázala prstem na Báru, že ona na párty byla, a Bára jí jako správná kamarádka oplatila stejnou mincí a prozradila, že Karmen také usilovně pařila.

Holky na sebe navzájem práskaly

Pokud si kladete otázku: "Která z nich má pravdu?", odpověď je jednoduchá – obě dvě.

Karmen skutečně vyrazila na párty a jak sama prozradila, jen vodu na ní celý večer nepila. O to krušnější bylo nečekané ranní probuzení štábem SuperStar.

Bára sice nepila, ale nedopadla o nic lépe. Při jejím budíčku se zase provalilo, že za ní a další soutěžící Dominique Alagiaovou dorazili jejich kluci. Obě dívky se nakonec kvůli tomu, co na sebe práskly porotě, divoce pohádaly. Podívejte se na video TV Nova.

Kdo nakonec přesvědčí hvězdnou porotu ve složení Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy