Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velké bolesti trvají: Zrušil jsem dovolenou, zvládám jen polovinu dne, říká Honza Musil

Zdroj: Instagram Honzy Musila
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR
Honza Musil (52) všechny překvapuje tím, jak rychle se mu daří zotavit po vážném prosincovém úrazu, při němž si zlomil páteř a devět žeber, k tomu měl navíc propíchnutou plíci. Prodělal několik operačních zákroků. A stále u něj přetrvávají věci, které ho v běžném životě limitují. Má vleklé bolesti a může pracovat jen v dopoledních hodinách. Redaktorovi eXtra.cz prozradil, jak na tom aktuálně je. Kvůli svým zdravotním komplikacím musel zrušit třeba dovolenou.

Ještě před pár měsíci Honza Musil zvládl jenom ležet, pak se ale začaly dít zázraky a v květnu už dokonce začal chodit bez berlí. Ale vše není tak růžové, jak se zdá. „Mám stále velké bolesti, které mě limitují. Jsou způsobeny zejména výkyvy počasí. Takže je to dost nepříjemné,“ popsal svůj aktuální zdravotní stav s tím, že ho čeká ještě jedna zásadní operace. „Počítám, že v lednu.“

Letos se mu nesplnily kvůli následkům nehody ani dovolenkové plány. „Chtěli jsme do Norska, ale to jsme museli zrušit. Létat nesmím kvůli tlaku a cestu autem bych nezvládl. Změnili jsme tak destinaci a byli jsme v Polsku,“ pokračoval oblíbený moderátor, který má pořad na TV Barrandov s názvem Nebezpečné vztahy.

„Problémy mám i v práci. Mohu pracovat jen dopoledne, protože odpoledne bývám už velmi unavený a musím odpočívat. I během natáčení, kdo si všiml, nesedím v křesle, protože bych z něj nevstal. Proto sedím na jiné židli, než tomu bývalo. Moc věcí zatím nezvládnu, zranění to bylo vážné. Celkově se v tuto chvíli můj stav nikam neposouvá, ale je stabilní,“ dodal Honza Musil.

Co jste možná o Honzovi Musilovi nevěděli:

  • Velmi mladý se oženil; se ženou Ivetou se museli nechat zplnoletnit. Z manželství má dvě dcery: Lucii (1985) a Veroniku (1989) – obě dcery mu porodily vnučku. S manželkou se však později rozvedl.
  • S moderováním začínal v roce 1994 jako moderátor kabelové televize v Havířově a Ostravě.
  • V roce 1996 onemocněl leukémií a prodělal několikaletou­ léčbu.

Související články

Další články