Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Velká změna v životě bývalé účastnice SuperStar: Leona Šenková řekla, proč šla do růžové!

Velká změna v životě bývalé účastnice SuperStar: Leona Šenková řekla, proč šla do růžové!
Zdroj: archiv Leona Šenková
+ Dalších 9 fotografií
Proměna
Bývalá účastnice SuperStar Leona Šenková (27) se změnila k nepoznání. Všichni si ji pamatují jako černovlásku. Ovšem nyní je z ní růžovláska. Zásadní změna v životě ale nebyla jen tak. Leona se rozhodla pro zásadní změnu z důvodu, který svádí řadu jiných žen k obarvení vlasů. Co zpěvačku přimělo k obarvení se na růžovou?

Leona Šenková se dostala do povědomí veřejnosti v roce 2009, kdy v pěvecké soutěži SuperStar předvedla svůj skvostný hlas. Od dob, co jsme ji vídávali na obrazovkách, prošla řadou změn. Z divoké teenagerky se stala dospělá dáma. Leona však vždy měla svůj speciální a nezaměnitelný styl, kterého se nikdy nevzdala. Dá se říci, že extravagance je jejím životním mottem.

Potřebovala zásadní změnu

Svůj specifický styl oblékání po dlouhé roky doplňovala o účes, kdy měla dlouhé černé vlasy. Nicméně nyní se rozhodla pro velkou změnu. Vlasy si nechala zkrátit a navíc obarvit na růžovou. No a jak už tomu ve většině případů bývá, i Leona potřebovala změnit účes, protože se v jejím životě stalo něco zásadního. Aktuálně si totiž prochází nelehkým životním obdobím.

"Teď prožívám celkem špatné období, co se týká vztahu. Nechci to moc ventilovat do světa, ale je to asi normální věc, která se děje více lidem. Vztahy bývají komplikované. Nebyla jsem na to připravena. Ženy to tak mají, že potřebují dělat změny, když se něco děje. Ukojí nám to touhu, že vše je vlastně v pořádku. Do toho chodím ještě cvičit a hlídám si jídelníček, omezila jsem přílohy, pečiva a sladké věci. Občas to chce změnu, nemám ráda stereotypní život. Jsem extrovert a ráda motivuji ostatní ke změnám, aby se nebáli umět se projevit," svěřila Leona Šenková pro redakci eXtra.cz.

Nápad, že si obarví vlasy, přišel ještě v době karantény, takže s barvením začala bez pomoci odborníka. "Začala jsem se barvit sama. Bylo to v době karantény a holky nebyly k dispozici. Co chci, to musím mít hned. Takže jsem začala sama, ale teď už mám kadeřnici, která se mi o vlásky stará a udělala mi tuto růžovou. Mám radost. Je to dost práce barvit z černé na světlou, ale zvládly jsme to. Vlasy mi nevypadaly, tak teď jen o ně pečovat, když jsem jim dala takový šok," popsala Leona.

Jen růžová to může být

A proč se rozhodla zrovna pro výraznou růžovou barvu? "Už i Ilonka Csáková zpívala 'jen růžová to může být'," vysvětlila s úsměvem na tváři Šenková. "Ani nevím, proč přesně růžová, líbí se mi na vlasech a v kombinaci s mým černým oblékáním si myslím, že to je pěkné. Blonďatá se mi nelíbí, tak to vyhrála růžová," pokračovala. Nutno podotknout, že to Leoně s novým účesem neskutečně sluší. Rozhodně prokoukla, o čemž se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Jít z černé do růžové je opravdu velký hup. Co na proměnu Leony říká její okolí? "Vždycky jsem byla extravagantní, to už jsem já a jiné už to asi nebude. Okolí bylo prakticky šokováno. Zjistila jsem, že lidé nejsou zvyklí na změny. Mají rádi zajeté koleje, jak se říká. Já jim ale vždy odpovím, že to chce jen čas, aby si zvykli zas. Mám takovou image. Ale víte, jak to je, nesmíme soudit vzhled lidí, důležité je, co nosíme v sobě, a ne na sobě nebo na hlavě," řekla bývalá účastnice SuperStar

Plány do budoucna

Leona na závěr prozradila, jaké má plány do budoucna. Chtěla by se začít více věnovat hudbě. "Chci jít studovat na konzervatoř obor rockový zpěv, tak snad mi to vyjde. Chci se věnovat muzice, protože to naplňuje mé srdce, a samozřejmě mému synovi Karlovi," doplnila Leona Šenková.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy