Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velká změna v Ulici: Kvůli koronaviru se musí šetřit s díly, vysílání se omezuje o pětinu

Zdroj: facebook
+ Dalších 7 fotografií
opatření
Seriál Ulice přichází od tohoto týdne s velkou změnou vysílacího režimu. Diváci budou moci sledovat pouze čtyři díly týdně, páteční prostor seriálu nově obsadí repríza kriminálky Specialisté. Tato změna je důležitá pro zachování kontinuálního vysílání pořadu pro případ, že kvůli pandemii nebude možnost dodržet natáčecí plány.

Ředitelka programu Skupiny Nova vysvětlila, proč ve vysílacím režimu seriálu Ulice došlo ke změně. „Důvodem změny je zabezpečení kontinuálního vysílání seriálu Ulice po celou jarní sezónu v případě, že bychom byli nuceni v rámci bezpečnostních opatření vůči pandemii koronaviru upravovat natáčecí plán,“ uvedla Alex Ruzek.

Oblíbený seriál budou moci diváci sledovat i nadále v čase od 18:25 od pondělí do čtvrtka. Repríza kriminálky Specialisté nahradí vysílání Ulice každý pátek od 20. března. Je to vůbec poprvé, co byla podobná změna v rámci případných opatření zavedena.

Přerušení natáčení

Natáčení seriálu Ulice bylo už jednou z preventivních důvodů přerušeno poté, co herečka Eliška Hanušová dorazila na natáčení po návratu z koronavirem sužované Itálie. Jednalo se o období na začátku března, kdy karanténa pro osoby, jež se vrátily z rizikových zemí, ještě nebyla povinná.

Související články

Další články