Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velká výzva pro Kazmu: Pochlap se a dej ty prachy Martínkovi, hecuje ho Šlégrová

Martínek: Lucie Šlégrová se dala do přemlouvání Kazmy
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress/eXtra.cz M. Procházka/Se souhlasem Donio.cz
+ Dalších 16 fotografií
výzva

Celá Česká republika v posledních dnech žije příběhem těžce nemocného Martínka. Léčba jeho vzácného genetického onemocnění stojí 100 milionů korun. Do pomoci jemu i jeho rodině se pustili nejen obyčejní smrtelníci, ale i řada našich celebrit. Teď všichni s napětím čekají, jestli se na vlně solidarity sveze i známý influencer Kazma. Toho prostřednictvím Instagramu vyzvala k pomoci chlapečkovi bývalá modelka Lucie Šlégrová. 

Všichni pomáhají

Příběh těžce nemocného Martínka, kterému může zachránit život jen neskutečně drahá genetická léčba, se dotkl snad každého. Jako první podala pomocnou ruku dvouletému chlapečkovi prostřednictvím sbírky Donio herečka Nikol Leitgeb, ke které se následně přidali nejen její fanoušci, ale i další známé tváře českého showbyznysu.

Kromě influencerky Týnuš Třešničkové, moderátora Leoše Mareše nebo zpěváka Miraie Navrátila přispěla Martínkovi a jeho rodině i bývalá Miss České republiky Lucie Šlégrová. Manželka slavného českého hokejisty Jiřího Šlégra ale kromě svých followerů vyzvala i influencera a oblíbeného baviče Kamila Bartoška alias Kazmu.

Výzva pro Kazmu

Lucie ovšem dala nabídku, která se dá jen těžko odmítnout. "200 tisíc z nás, každý 450 korun a je to tam!" zahlásila vnadná kráska na svém Instagramu. "Pokud Kazma vyndá prachy a přidá je... tak mu osobně přijdu vyšůrovat celej byt i okna mu umeju, boty naleštím, hajzlík vyštětkuju... a Jirka mu uvaří svíčkovou," označila ve svém storíčku baviče a zároveň si rýpla do jednoho milionu dolarů, který stále čeká na výherce. Ten koupí lístku na Kazmův film Onemanshow: The movie získá jedinečnou možnost dostat se k finanční částce, jež by nemocného Martínka jistě o dost přiblížila záchraně.

Lucie ale není jediná, koho napadlo, že zrovna Kazma, který si nejen na novém snímku namastil kapsu, ale ještě disponuje obnosem ve výši v přepočtu asi 22 900 000 korun, by mohl dvouletému chlapečkovi pomoct. "Celý národ chce pomoct nemocnému chlapečkovi a Kazma, co se pořád plácá po zádech, si jede svoje promo," podotkla smutně prostřednictvím Instagramu na adresu známého baviče Helena. "Dejte to Martínkovi," přidávají se další. Tak uvidíme, zda se Kazma pochlapí. Na přímý dotaz naší redakce, zda svůj slavný milion dolarů věnuje Martínkovi, každopádně neodpověděl.

Související články

Další články