Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VELKÁ SVATEBNÍ TRAGÉDIE: Náklaďák se svatebčany sjel z mostu do řeky! Prozatím nejméně 45 mrtvých včetně novomanželů!

Hrozivá nehoda!
Velká svatební tragédie se stala ve venkovském městě Anjozorobe na Madagaskaru. Nákladní auto převáželo kolem sedmdesáti svatebčanů a nešťastnou náhodou se zřítilo do řeky. Mezi oběťmi je 45 cestujících včetně novomanželů.

Měl to být jejich nejšťastnější den v životě, bohužel jejich začátek nového života skončil naprostou tragédií. Nákladní automobil převážel svatebčany ve městě Anjozorobe na Madagaskaru. Bohužel během cesty došlo k vážné nehodě, která si vyžádala prozatím nejméně pětačtyřicet mrtvých a spoustu zraněných.

Agentura Nová Čína s odvoláním na sdělení starosty Anjozorobe informovala o tom, že mezi mrtvými jsou i novomanželé.

„Na místě zemřelo 45 lidí. Je mezi nimi devět dětí, 27 žen a devět mužů. Dalších 24 osob utrpělo zranění,“ sdělil v telefonickém rozhovoru starosta Lova Andriamanantsoa.

Podle dostupných informací náklaďák převážel kolem sedmdesáti cestujících a sjel z mostu do řeky Manaqnara. Za nehodu s největší pravděpodobností může špatný stav silnic. Během období dešťů nejsou moc dobře udržované a není na nich zrovna nejbezpečněji.

Proto se k převozu většího počtu lidí používají zejména nákladní auta. Tahle nehoda je opravdu velkou tragédií.

Související články

Další články